fbpx

Žaidžia Visi konferencija

Skirta visiems

Mūsų „Žaidžia visi“ konferencija dalinasi pavadinimu su pagrindine GameOn ideologija ne be reikalo. Ši konferencija reprezentuoja tą aukso viduriuką, kuriame žaidimai susitinka su visuomene. Čia norime suprasti kaip vaizdo žaidimai yra susiję su kitomis industrijomis ir tyrinėjame bendruomenių įsitraukimą į žaismą bei žaidimus. Konferencija skirta mokslininkmas, išradėjams, menininkams, mokytojams, dizaineriams, esporto profesionalams ir daugeliui kitų, kurie tiesiogiai dirba žaidimų industrijoje ar yra atradę ryšį su žaidimais savo profesinėje aplinkoje ir ne tik.

Žaidžia visi, o žaidimai mūsų kasdieniam gyvenimui daro kur kas daugiau įtakos negu mums atrodo. Netgi šių dienų būsimi chirurgai operacijas atlikti mokosi naudodami interaktyvias simuliacijas, kurios yra sukurtos pasitelkus žaidimų kūrimo technologijas. Žaidimai yra naudojami depresijai gydyti ar net padėti atsikratyti aukščio baimės. Galima vardinti ir vardinti pavyzdžius, kaip vaido žaidimai veikia mus ir aplinką.
Ateik suprasti. Ateik sužinoti. Ateik žaisti.

Pranešėjai 2019

Kate Edwards

Geogrify

Danny Engels

G2 Esports

Catharina Due Bøhler

Sarepta Studio

Žaidžia Visi konferencija vyksta jau keletą metų, tačiau žinios nesensta. Pažiūrėkite į praėjusių metų pranešimus ir pasikraukite gerų idėjų.

Partneriai
Konferencijos partneriai