Žaidimų kūrėjų konferencija

Žaidimų kūrėjams

Žaidimų kūrėjų konferencija – tai vieta, dedikuota žaidimų kūrėjo amatą pasirinkusiems žmonėms bei tiems, kas svajoja sukurti savo žaidimą. Nauji ir jau patyrę žaidimų kūrėjai turės galimybę pasisemti žinių iš tikrų žaidimų industrijos žvaigždžių.

Beveik kasdien šimtai naujų žaidimų debiutuoja fizinėse ir skaitmeninėse parduotuvėse, tačiau tik keletas jų patraukia visuomenės dėmesį savo originaliu dizainu, niekur nematytomis funkcijomis ir iki blizgesio nupoliruotomis detalėmis. Tad kas lemia žaidimo sėkmę? Atsakymai į šį bei kitus kūrėjams rūpimus klausimus sužinosite apsilankę čia.

Rami Ismail

Vlambeer

Philomena Schwab

Stray Fawn Studio

Petter Henriksson

Landfall Games

Michael Schade

Mateusz Wroblewski

11 bit studios

Dr. Lutz Andrie

Anderie Management

Henning Steinbock

THREAKS

Dominykas Kiauleikis

Unity

Christina Begerska

Bartosz Lewandowski

Roboto

Arnold Nesis

Andrius Balčiūnas

Andrew Barron

Walid O. El Cheikh

Aalto University Executive Education

GameOn renginys yra augančio susidomėjimo žaidimais įrodymas ir puikus būdas skleisti žaidimų kultūrą plačiajai auditorijai. Mes džiaugiamės galėdami būti šio renginio dalimi ir galimybe prisidėti prie žaidimų kūrėjų konferencijos, įkvėpdami dar daugiau žmonių ne tik žaisti, tačiau ir kurti žaidimus.

Sergej Trofimov
Prisiminkite
Skirta kūrėjams

Jei kuriate ar svajojate sukurti savo žaidimą, praėjusios žaidimų kūrėjų konferencijos gali tapti puikia įžanga. Renginys jau eilę metų kviečia savo srities profesionalus pasidalinti savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi.

Prisiminkite

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRANEŠĖJUS IR KONFERENCIJOS PROGRAMĄ ARTĖJANT GAMEON!

Partneriai
Konferencijos partneriai