fbpx

Žaidimai 2018

Just Dance 2020

Nuo pirmosios dalies pasirodymo dienos šviesoje, šis šokių žaidimas tapo kasmetiniu fenomenu. Papildytas naujomis populiariausiomis dainomis, jis neleis sėdėti vietoje ir bet koks vakarėlis taps šokių konkursu!

Minecraft

Visiems gerai pažįstamas žaidimas, kuriame galima statyti, griauti, sprogdinti aplinką bei atsirandančius priešus pristato naują funkciją! „Minecraft“ švietimo leidimas – nauja mokymosi platforma, kurioje mokiniai galės sujungti aistrą žaidimams ir norą mokytis!

Hearthstone

Šis populiarus kortų žaidimas tikrai nėra naujiena entuziastams. Netradicinės kortų žaidimo taisyklės ir pačios kortos, paremtos „Warcraft“ frančizės istorija, kuri nė vieno pabandžiusio nepaliks abejingo!

League of Legends

„Riot games“ sukurtas 2D platformos šedevras, tapęs populiariausiu kompiuteriniu žaidimu pasaulyje. Unikaliomis savybėmis pasižymintys 137 herojai, vienas žemėlapis ir komandą vienijantis tikslas - sunaikinti priešininko tvirtovę. Ar sugebėsi įrodyti savo pranašumą kovodamas atvirame lauke?

Counter-Strike: Global Offensive

Viena populiariausia „Valve corporation“ sukurta pirmojo asmens šaudyklė prikaustanti dėmesį viso žaidimo metu. Pasirink komandą, strategiją ir užvaldyk žemėlapį veikdamas kartu su komanda. O visi šios šaudyklės entuziastai galės stebėti geriausių CS:GO komandų rungtynes didžiojoje GameOn scenoje!

BeatSaber

Pasitelk virtualią realybę ir sunaikink visus skrendančius kubelius, kurie taikosi į tave. Visiems gerai pažįstama muzika puikiai pritampa prie žaidimo intensyvumo ir judesių, todėl žaisti bus tikras malonumas!

Mortal Kombat X

Vienas geriausiai vertinamų mūsų kartos žaidimų iš pažiūros nesiskiria nuo „Mortal Combat X“. Tačiau, vis dėlto, žaidėjus kūrėjai apdovanojo atnaujintu turiniu – 8 veikėjais ir kovos laukais. Laikas išbandyti savo jėgas!

NBA 2k20

Nuo kaimynystės legendos iki tarptautinio fenomeno: originalus karjeros rėžimas grįžta su nauju, įtraukiančiu siužetu. Šiais metais teks kovoti nuo Kinijos iki G Lygos ir, žinoma, galiausiai pačiame NBA. Išgarsink savo vardą, treniruokis ir žaisk prieš garsiausias krepšinio žvaigždes!

FIFA 20

Sporto aistruolių pamiltas futbolo žaidimas grįžta atsinaujinęs ir pasiruošęs nudžiuginti gerbėjus. Šiais metais FIFA žaidėjai galės pasijusti lyg žaisdami tikrose varžybose ir kautis Čempionų lygos režime! Be to, žaidime patobulintas kamuolio valdymas bei patikslinta mechanika. Belieka pasiruošti geriausią savo spyrį!

Gran Turismo

Čia – tu tikras lenktyninkas! Žaidimas pasižymi itin realistiška grafika, kuri pritaikyta ir virtualiai realybei. Dalyvauk online čempionatuose, live renginiuose, rinkis iš savo mėgstamiausių automobilių ir juos modifikuok. Su šiais automobiliais galėsi lenktyniauti tikrai egzistuojančiose trasose, todėl žaidimas suteiks tikrą lenktynių patirtį!

Horizon Zero Dawn

Vienas populiariausių „PlayStation“ platformos žaidimų, kurio sėkmės istorija skamba iki šiol. Tai – nuostabi kelionė po pasaulį, kuriame gamtą okupavo mechanizuoti ir dirbtinį intelektą turintys padarai. Jie tik apsunkina likusių žmonių išlikimą negailestingame po apokaliptiniame pasaulyje. Ar tau pavyks išlikti?

God of War

Naujausia „God of War“ serijos adaptacija, kurioje žaidėjams pasakojama dievo Kratos istorija. Jam atvykus į Skandinaviją, kartu su sūnumi tenka kartus prieš kitus skandinavų mitologijoje gerai pažįstamus dievus. Žaidime apstu legendų ir pasakojimų apie dievybes, trolius, milžinus bei kitus mistinius padarus, kuriuos pasakos žiniuonio galva ant diržo sagties. „God of War“ – 2018 metais kritikų liaupsių sulaukęs veiksmo žaidimas, kurį tiesiog būtina išbandyti!

Red Dead Redemption 2

Žaidimas, nukeliantis žaidėją atgal į laukinius vakarus ir sekantis pirmosios dalies priešistore. Tai naujausias „Rockstar“ studijos kūrėjų darbas, kuris savo pasisekimu sudrebimo pasaulį, kai per kelias dienas po išleidimo uždirbo net 750 milijonus JAV dolerių.

Fortnite

„Fortnite“ daugeliui pristatyti nereikia. Šios šaudyklės populiarumas pranoko daugelio anksčiau išleistų žaidimų. Tai – nepaprasta šaudyklė. Tapk vienu iš 100 kovotojų, kurie kaunasi tam, kad išliktų. Tau reikės ne tik šaudyti, bet ir statyti namus, bokštus bei būstines ir viskas tam, kad taptum numeris vienas.

Dragon Ball FighterZ

„Arc System Works“ kūrėjų darbas – 2D „Drakonų kovų“ muštynių žaidimas, pritaikytas šiuolaikinėms konsolėms. Žaidimas paremtas tuo, ką manga fanai mėgsta labiausiai – nesibaigiančios įspūdingos kovos ir visi stipriausi kovotojai.

My Hero One’s Justice

Šis žaidimas pas jus atkeliavo tiesiai iš Japonijoje paplitusio anime pasaulio. Rinkis, kuo būsi – herojumi ar piktadariu iš savo mėgstamiausių veikėjų, išsirink pagalbininkų, naudok savo ypatingąsias galias ir laimėk kautynes!

TEKKEN 7

Laikas iškelti kumščius ir pasiruošti rimtai kovai! Šios frančizės žaidimas grįžta naujam raundui su 3D kovos sistema, kuri perkelia žaidimą į kitą lygį – čia jus nustebins itin realistiška grafika, inovatyvios funkcijos ir kovos mechanika. Žaidimo kūrėjai pasirūpino, kad jame netrūktų konkurencijos ir žaidėjui liktų neišdildomi potyriai.

Mario Tennis Aces

Dar viena nuostabi Nintendo klasika – spalvingi Mario veikėjai žengia į teniso kortus dar kartelį. Žaismą itin paįvairina Nintendo Switch galimybės, leidžiančios pulteliu mojuoti tarsi tikra teniso rakete.