fbpx

Žaidimai 2018

Just Dance 2019

Nuo pirmosios dalies pasirodymo dienos šviesoje, šis šokių žaidimas tapo kasmetiniu fenomenu. Papildytas naujomis populiariausiomis dainomis, jis neleis sėdėti vietoje ir bet koks vakarėlis taps šokių konkursu!

Diablo 3

Ar kada nors svajojai tapti burtininku, raganų medžiotoju, barbaru ar kitu fantastišku padaru? Sveikas atvykęs į „Diablo 3“ pasaulį! Čia turėsi rinkti daiktus, keliauti po požemius, kovoti su priešais iš pragaro įsitrauksi į istoriją apie patį Velnią.

Minecraft

Visiems gerai pažįstamas žaidimas, kuriame galima statyti, griauti, sprogdinti aplinką bei atsirandančius priešus pristato naują funkciją! „Minecraft“ švietimo leidimas – nauja mokymosi platforma, kurioje mokiniai galės sujungti aistrą žaidimams ir norą mokytis!

Hearthstone

Šis populiarus kortų žaidimas tikrai nėra naujiena entuziastams. Netradicinės kortų žaidimo taisyklės ir pačios kortos, paremtos „Warcraft“ frančizės istorija, kuri nė vieno pabandžiusio nepaliks abejingo!

League of Legends

„Riot games“ sukurtas 2D platformos šedevras, tapęs populiariausiu kompiuteriniu žaidimu pasaulyje. Unikaliomis savybėmis pasižymintys 137 herojai, vienas žemėlapis ir komandą vienijantis tikslas - sunaikinti priešininko tvirtovę. Ar sugebėsi įrodyti savo pranašumą kovodamas atvirame lauke?

Counter-Strike: Global Offensive

Viena populiariausia „Valve corporation“ sukurta pirmojo asmens šaudyklė prikaustanti dėmesį viso žaidimo metu. Pasirink komandą, strategiją ir užvaldyk žemėlapį veikdamas kartu su komanda. O visi šios šaudyklės entuziastai galės stebėti geriausių CS:GO komandų rungtynes didžiojoje GameOn scenoje!

Resident Evil 7

Įtraukiantis siaubo žaidimas, kuriame teks įsijausti į vyro, ieškančio savo dingusios žmonos vaidmenį. Jam atkeliavus į vietą, iš kurios žmona siuntė savo paskutinę žinutę, jis randa tik apleista namą, kuriame gyvena paslaptinga šeima. Čia teks patirti daug siaubo ir išspręsti nemažai galvosūkių, norint ne tik surasti išeitį, bet ir kovoti prieš blogį.

Tilt Brush

Meskite įprastus teptukus į šalį ir griebkite „Tilt Brush“! Ši virtualios realybės aplikacija suteikia galimybe bet kuriam žmogui tapti piešimo meistru ir kurti įspūdingus 3D piešinius.

Space pirate

Ar dar prisimenate 1980-ųjų arcade žaidimus? „Space pirate“ kūrėjai, pasitelkę virtualią realybę nukels tave į šio žaidimo vidų, kuriame teks kovoti prieš nenuilstančias droidų bangas. Gera žinia ta, kad kosmoso piratas bus aprūpintas visais ginklais ir prietaisais, kurių jam tik gali prireikti!

Superhot

Šis inovatyvus žaidimas pasižymi gan tradicinėmis pirmojo asmens šaudyklės ypatybėmis, kur žaidėjas bando nugalėti priešą naudodamasis ginklais. Tačiau čia prireiks ir strategijos, priimant sprendimus, kaip atitinkamai reaguoti į ataką. Įdomu ir tai, kad žaidimas pristatytas minimalistiniu stiliumi – priešai raudoni, ginklai juodi, kontrastuojant su balta ir pilka aplinka.

Doom

Šios šaudyklės veiksmas toks intensyvus, kad negalėsite atsikvėpti nei akimirkai. Su priešais teks kautis kosmose, kur bus ne tik daug veiksmo, bet ir kraujo, trankios bei sunkios muzikos. Pasinerk į šią pragaro ir demonų tematiką!

Serious Sam

Apsiginklavęs keisčiausiais ginklais šaudyk neįprastus monstrus ir surask ateivį Mentalą. Čia šaudysi ir sprogdinsi, bet gali sutikti ir... Kalėdų Senelį! Tokių komiškų situacijų ir staigmenų čia apstu, todėl gera nuotaika – garantuota.

BeatSaber

Pasitelk virtualią realybę ir sunaikink visus skrendančius kubelius, kurie taikosi į tave. Visiems gerai pažįstama muzika puikiai pritampa prie žaidimo intensyvumo ir judesių, todėl žaisti bus tikras malonumas!

Mortal Kombat X

Vienas geriausiai vertinamų mūsų kartos žaidimų iš pažiūros nesiskiria nuo „Mortal Combat X“. Tačiau, vis dėlto, žaidėjus kūrėjai apdovanojo atnaujintu turiniu – 8 veikėjais ir kovos laukais. Laikas išbandyti savo jėgas!

NBA 2k19

Nuo kaimynystės legendos iki tarptautinio fenomeno: originalus karjeros rėžimas grįžta su nauju, įtraukiančiu siužetu. Šiais metais teks kovoti nuo Kinijos iki G Lygos ir, žinoma, galiausiai pačiame NBA. Išgarsink savo vardą, treniruokis ir žaisk prieš garsiausias krepšinio žvaigždes!

FIFA 19

Sporto aistruolių pamiltas futbolo žaidimas grįžta atsinaujinęs ir pasiruošęs nudžiuginti gerbėjus. Šiais metais FIFA žaidėjai galės pasijusti lyg žaisdami tikrose varžybose ir kautis Čempionų lygos režime! Be to, žaidime patobulintas kamuolio valdymas bei patikslinta mechanika. Belieka pasiruošti geriausią savo spyrį!

Gran Turismo

Čia – tu tikras lenktyninkas! Žaidimas pasižymi itin realistiška grafika, kuri pritaikyta ir virtualiai realybei. Dalyvauk online čempionatuose, live renginiuose, rinkis iš savo mėgstamiausių automobilių ir juos modifikuok. Su šiais automobiliais galėsi lenktyniauti tikrai egzistuojančiose trasose, todėl žaidimas suteiks tikrą lenktynių patirtį!

Horizon Zero Dawn

Vienas populiariausių „PlayStation“ platformos žaidimų, kurio sėkmės istorija skamba iki šiol. Tai – nuostabi kelionė po pasaulį, kuriame gamtą okupavo mechanizuoti ir dirbtinį intelektą turintys padarai. Jie tik apsunkina likusių žmonių išlikimą negailestingame po apokaliptiniame pasaulyje. Ar tau pavyks išlikti?

God of War

Naujausia „God of War“ serijos adaptacija, kurioje žaidėjams pasakojama dievo Kratos istorija. Jam atvykus į Skandinaviją, kartu su sūnumi tenka kartus prieš kitus skandinavų mitologijoje gerai pažįstamus dievus. Žaidime apstu legendų ir pasakojimų apie dievybes, trolius, milžinus bei kitus mistinius padarus, kuriuos pasakos žiniuonio galva ant diržo sagties. „God of War“ – 2018 metais kritikų liaupsių sulaukęs veiksmo žaidimas, kurį tiesiog būtina išbandyti!

Dark Souls Remastered

Klasika tapusios trilogijos pirmosios dalies perkūrimas. Čia žaidėjus nustebins geresnė, patobulinta grafika, sklandesnė mechanika ir neužmirštamas „Dark souls“ serijos pasaulis. Tai – RPG stiliaus žaidimas, kuris gali tapti didžiuliu iššūkiu, kainuosiančiu daug nervų net ir labiausiai patyrusiam žaidėjui.

Assassin‘s creed Odyssey

Nauja „Assasins Creed“ serijos dalis, kuri kviečia keliauti į Senovės Graikiją ir pasinerti į jos istoriją. Šį kartą žaidėjai bus supažindinti su tuometine Spartos galybe, istorija, žymiomis istorinėmis asmenybėmis bei graikų mitologija.

Shadow of the Tomb Raider

Tai – dar viena Laros Croft žaidimo dalis. Tapk drasiąją kapų plėšike, ieškok tiesos ir džiunglėse kovok prieš blogiečius ir laukinius gyvūnus!

Call of Duty: Black Ops 4

Apsaugok savo valstybę nuo priešų rengdamas slaptas operacijas, apsiginklavęs moderniausiais ginklais. Žaidimo kūrėjai siūlo platų „Daugelio žaidėjų“ rėžimo žemėlapių pasirinkimą bei patobulintą veikėjo išvaizdos keitimo funkciją. Laikas kautis!

Spider Man

Naujausias „Insomniac Games“ studijos projektas, susilaukęs didelės sėkmės ir pretenduojantis į vieno iš geriausių metų žaidimo vietą. Žaidimo veiksmas vyksta Niujorke, kurio pastatais laisvai keliaujama pasitelkiant voratinklius. Kūrėjai pasirūpino, kad žaidime netrūktų veiksmo – kelyje sutiksite daug priešų, pažįstamų iš komiksų bei filmų.

Red Dead Redemption 2

Žaidimas, nukeliantis žaidėją atgal į laukinius vakarus ir sekantis pirmosios dalies priešistore. Tai naujausias „Rockstar“ studijos kūrėjų darbas, kuris savo pasisekimu sudrebimo pasaulį, kai per kelias dienas po išleidimo uždirbo net 750 milijonus JAV dolerių.

Fortnite

„Fortnite“ daugeliui pristatyti nereikia. Šios šaudyklės populiarumas pranoko daugelio anksčiau išleistų žaidimų. Tai – nepaprasta šaudyklė. Tapk vienu iš 100 kovotojų, kurie kaunasi tam, kad išliktų. Tau reikės ne tik šaudyti, bet ir statyti namus, bokštus bei būstines ir viskas tam, kad taptum numeris vienas.

Dragon Ball FighterZ

„Arc System Works“ kūrėjų darbas – 2D „Drakonų kovų“ muštynių žaidimas, pritaikytas šiuolaikinėms konsolėms. Žaidimas paremtas tuo, ką manga fanai mėgsta labiausiai – nesibaigiančios įspūdingos kovos ir visi stipriausi kovotojai.

My Hero One’s Justice

Šis žaidimas pas jus atkeliavo tiesiai iš Japonijoje paplitusio anime pasaulio. Rinkis, kuo būsi – herojumi ar piktadariu iš savo mėgstamiausių veikėjų, išsirink pagalbininkų, naudok savo ypatingąsias galias ir laimėk kautynes!

TEKKEN 7

Laikas iškelti kumščius ir pasiruošti rimtai kovai! Šios frančizės žaidimas grįžta naujam raundui su 3D kovos sistema, kuri perkelia žaidimą į kitą lygį – čia jus nustebins itin realistiška grafika, inovatyvios funkcijos ir kovos mechanika. Žaidimo kūrėjai pasirūpino, kad jame netrūktų konkurencijos ir žaidėjui liktų neišdildomi potyriai.

SoulCalibur 6

„SoulCalibur 6“ siūlo žaidimų serijos atnaujinimą. Čia veiksmas vyksta XVI amžiuje ir atkuria pirmosios dalies įvykius. Žaidime – daugiau nei 20 kovotojų iš kitų visatų žaidimų bei filmų, papildytų naujomis muštynių technikomis, judesiai bei galiomis.

Super Mario Party

Visiškas tradicinės Mario Party serijos atnaujinimas. Originalus, keturiems žaidėjams skirtas ir stalo žaidimą primenantis Mario Party sugrįžta būtent toks, kokį jį prisimena ištikimiausi fanai. Savo sugebėjimus bus galima išbandyti daugiau nei 80-yje skirtingų žaidimukų, minant triračių pedalus ar vartant kepančią mėsą jums reikės Joy-Con pultelius išbandyti kūrybingiausiais būdais.

Mario Tennis Aces

Dar viena nuostabi Nintendo klasika – spalvingi Mario veikėjai žengia į teniso kortus dar kartelį. Žaismą itin paįvairina Nintendo Switch galimybės, leidžiančios pulteliu mojuoti tarsi tikra teniso rakete.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Breath of the Wild turi vieną iš labiausiai kvapą gniaužiančių atvirų pasaulių kada nors matytų žaidimuose. Ypatingai gerai priimtas žaidimas greitai laimėjo „Metų žaidimo“ apdovanojimus ir besąlygišką ištikimų fanų meilę.

Super Mario Odyssey

Visų mylimas Mario ir jo naujas draugas Cappy išsiruošė į milžiniškus 3D nuotykius aplink pasaulį! Daugelis kritikų žaidimimą vadina vienu geriausių visoje serijoje, o Super Mario Odyssey jau patapo geriausiai parduodamu Nintendo Switch žaidimu. Nori sužinoti kodėl? Galėsi išsiaiškinti žaisdamas į GameOn parodoje.

Splatoon 2

Spalvinga, chaotiška ir labai įtempta šaudyklė yra prisotinta dažus taškančio veiksmo. Kovos 4 prieš 4 tęsiasi tol, kol visas rajonas yra nudažytas tavo spalva.

Mario Kart 8 Deluxe

Tikros Nintendo klasikos atnaujinimas – lenktyniauk su draugais ar varžykis su jais atnaujintame kovos režime naujuose ar išbandytuose žemėlapiuose. Galimybė šį žaidimą pliekti per vieną žaidimų konsolę su dar trimis draugais reiškia, kad Mario Kart 8 Deluxe bus būtina išbandyti GameOn metu.

ARMS

Tobulas žaidimas norint parodyti technines Nintendo Switch savybes – ARMS yra visiškai naujas revoliucinis sportas, kur aukščiausio lygio atletai naudojasi spyruoklinėmis rankomis kovose, kurių dar niekur neteko matyti. Veiksmo, juoko ir nukautuojančių smūgių kupinos kovos tikrai privers pajusti mūšio įkarštį.