fbpx
en

Stendai 2019

LTFGC

LTFGC yra didžiausia Lietuvių kovinio žanro žaidimų bendruomenė buria įvairių sub-žanrų žaidėjus, dalinasi smagiom akimirkom ir vienas kitam padeda tobulėti vietiniuose bei kitų šalių renginiuose.

Tekken 7

Tekken 7 yra tikrasis grįžimas „prie šaknų“, kuris nepaaukojo jokių elemntų iš senų žaidimų.
Balancą tarp senų ir naujų mechanikų išlaikantis, prieinamas ir apdovanojantis kovos žaidimas

LTFGC rengs „Paskutiniojo šanso ir „Dojo““ turnyrą šeštadienį lapkričio 16d. nuo 13:00 iki 18:00.
Trečiojo sezono geriausiųjų 8 finalai GameOn esporto scenoje lapkričio 17d. nuo 15:00 iki 18:00.

Super Smash Bros Ultimate

Didziausią kiekį „svečių“ veikėjų turintis kovos žaidimas visų žaidimų istorijoje. Tai yra naujasia žaidimo versija, kuri turi kiekvieno mėstamiausią veikėja ir leidžia išsiaiškinti kas yra kiečiausias.

Smash bendrija rengs turnyrą lapkričio 17d. nuo 13:00 iki 18:00.

Arcade machines

LTFGC pagamino pietaisą, kuris dažnai yra skaitomas geriausiu kovinių žaidimų metodu.
Rasite klasikinius žaidimus kaip Street Figher II, JoJo’s Bizzare adventure, Mortal Kombat II ir daugelį kitų nuostalgijos pilnų kovos žaidimų.

Street Fighter V

Vėliausia Street Fighter dalis, šis žaidimas turi vienus iš didžiausių kovinių žaidimų turnyrų turus, kurių nugalėtojai laimi ne vieną tūkstantėli pinigėlio.

Guilty Gear REV 2

Jei kas klaustu kuris yra pats sudėtingiausias kovos žaidimas, daugume nedvėjodami teigtu „Guilty Gear“, šis žaidimas yra tikras malonumas stebėti dėl žaibiško veiksmo ir animacijos estetikos.

Under Night In-Birth: EXE Late[st]

„Under Night In-Birth“ buvo išleistas 2015 metais, „EXE Late[st]“ yra vėliausias atnaujinimas, ko pasekoje turime vieną iš apsurdiškiausių kovos žaidimų pavadinimą. Žaidimas yra linksmas ir dinamiškas, daugelis mano jog tai yra puikus „prededančiųjų“ žaidimas.

Mortal Kombat 11

Žaidimas nereikalaujantis daug aprašymo ( beveik visi/os perskaito „Get over here“ Tuo balsu, tai yra vienas is kontroverišiausiu žadimu, tiek savo vizualiniu pristatymu, tiek mechanika.

Fighting Layer EX

Šis žaidmas buvo netikėtas tiek seniems fanams, tiek žaidimo kūrėjams. Kovos „Įrašas“ po parodytas kaip balandžio pirmosios pokštas, bet pamatė kiek dėmėsio tai susilaukė iš fanų, įtikino kūrėjus išleisti tikrą žaidimą.

Samurai Shodown

Dar vienas senas perliukas prikeltas iš seno kapo. Žaidimas yra žinomas dėl savo neįprastai keistos mechanikos, čia nėra jokių smūgių kombinacijų, tik katės ir pelės žaidimas, viena klaida ir būsi nubaustas, labai skaudžiai.

Konsolių erdvė

Didžiausias buitinės technikos ir elektronikos mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje Topo Centras kartu su LG pristato GameOn PS4 konsolių erdvę.

Gran Turismo Sport

NBA 2K20

FIFA 20

Mortal Kombat 11

Spyro™ Reignited Trilogy

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Death Stranding

Call of Duty: Modern Warfare

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

WWE 2K20

Need for Speed™ Heat Standard

Kingdom Hearts III

Borderlands 3

Days Gone

Devil May Cry 5

Rage 2

Sekiro: Shadows Die Twice

Tom Clancy's The Division 2

MediEvil Digital

JBL

JBL – amerikiečių kompanija, viena didžiausių ausinių, kolonėlių ir kitos garso įrangos gamintojų pasaulyje. Savo produkcijos vartotojams, kompanija siūlo išgyventi nepamirštamas garso patirtis.

Beat Saber

Team Atlantis

Team Atlantis misija paskatinti žaidėjus žaisti atsakingai, sportuoti ir palaikyti balansą visose gyvenimo srityse, kad žaidimai suteiktų kiek įmanoma daugiau džiaugsmo.

Fortnite

Team Atlantis – tai profesionali esporto žaidėjų organizacija iš Lietuvos. Nors komanda ir buvo suburta Lietuvoje, tačiau šiuo metu Team Atlantis atstovauja Fortnite žaidėjai iš skirtingų Europos valstybių. 2018 metais Team Atlantis buvo pripažinta geriausia Europos Fortnite komanda.

Skytech

Skytech – tai draugiškiausias Lietuvoje kompiuterinės ir skaitmeninės technikos prekybos tinklas. Čia rasite viską – nuo namų elektronikos prekių iki žaidimų kompiuterių.

Fortnite

GameOn 2019 metu Skytech kartu su Dell pristato didžiausią iki šiol Baltijos šalyse Fortnite Battle Royale žaidimų sceną. Čia vienu metu galės žaisti net 64 žaidėjai viename serveryje!

Sportland

SPORTLAND – tarptautinis geriausių pasaulio sporto bei laisvalaikio prekes parduodančių parduotuvių tinklas.

NBA 2K20

NBA 2K20 žaidime galėsite įsijausti į geriausių pasaulio krepšininkų roles ir žaisti už žymiausias NBA komandas. Pasirinkite savo talentus, nusistatykite taiklumą ir tapkite geriausiu NBA žaidėju! Renginio metu taip pat bus organizuojami turnyrai.

Pokemon GO

Pokemon Go Lietuva Community kviečia visus pokefanus susitikti GameOn ir sudalyvauti gausybėje pramogų!

Great League turnyras

Iškart po Chimcharų dienos kviečiame jus į pirmą savaitgalio turnyrą Great lygoje! Surinkite geriausią 6 pokemonų iki 1500 CP komandą, nugalėkite visus varžovus ir laimėkite puikius prizus!

Laikas: lapkričio 16 d. 15:30 – 17:00

Turnyras nemokamas, jame gali dalyvauti visi užsiregistravę šiame puslapyje https://silph.gg/t/pqjb

Pokken Tournament DX

Pokken Tournament DX tai itin populiarus pokemoniškas muštynių žaidimas Nintendo Switch platformoje, kurį išmėginti turėsite progą visą savaitgalį.

Laikas: lapkričio 16 d. 17:00 – 18:30

Turnyras nemokamas, jame gali dalyvauti visi iš anksto užsiregistravę žaidėjai.

Naujokų turnyras

Šiame turnyre galės dalyvauti visi žaidėjai, kurie dar šį sezoną nedalyvavo nei vienoje oficialioje kovoje.

Laikas: lapkričio 17 d. 11:00 – 12:30

Turnyras nemokamas, išankstinė registracija – šiame puslapyje https://silph.gg/t/s8hg/

Ultra League turnyras

Pirmą kartą Lietuvoje – oficialus Ultra League turnyras! Griebkite savo pokemonus iki 2500 CP ir stokite į žūtbūtinę kovą! Bet prieš tai nepamirškite pasiruošti – Ultra lygoje dominuoja visai kiti pokemonai, nei esame pratę!

Laikas: lapkričio 17 d. 16:00 – 17:30

Turnyras nemokamas, jame gali dalyvauti visi užsiregistravę šiame puslapyje https://silph.gg/t/3w6q/

Gamestar

Gamestar yra oficialus, daugelio žaidimų leidėjų, atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

Just dance 2020

Just Dance – tai žaidimas puikiai tiksiantis smagiam laiko praleidimui. Šokite pagal žymiausius muzikos hitus, savo judesiais nugalėkite draugus ir tapkite geriausiu šokėju!

HP OMEN

HP grįžta į žaidimų pasaulį su nauja Omen produktų linija, kurią sudaro stacionarūs, nešiojamieji kompiuteriai ir gausybė aksesuarų, skirtų tikriems video žaidimų entuziastams.

Counter-Strike: Global Offensive

Apex Legends

Lenovo

Lenovo – viena didžiausių tarptautinių kompanijų, kuriančių ir parduodančių kompiuterius, mobiliuosius telefonus, televizorius ir daugelį kitų elektronikos prietaisų. Kompanija koncentruojasi į naujausias ir pasaulį keičiančias technologijas, kurias siekia padaryti prieinamas kiekvienam.

Apex Legends

Šiemet Lenovo pristato Apex Legends – tai klasikinis battle royale tipo žaidimas, sukurtas Raspawn Entertainment. Žaidime žaidėjai sudarys trijų žmonių komandas, rinks ginklus bei atsargas ir kovos tarpusavyje saloje.

Deeper

Deeper tiki tobulėjimu kiekvieną sekundę, minutę ir dieną. Kompanijos misija – pritaikyti pažangiausias technologijas kasdien sporte ir kitose atvirų erdvių veiklose naudojamiems objektams ir paversti juos išmaniais.

Fielmann

„Fielmann“ yra vienas didžiausių optikos tinklų Europoje. GameOn dalyvauja pirmą kartą su net trimis, dinamiškomis aktyvacijomis

MG Old Skull

MG Old Skull – menininkų komanda, kuri propaguoja „Pasidaryk pats“ idėją ir kuria spalvingus, o kartais net ir šokiruojančius apdarus.

Getspace

Getspace pristato išskirtinio greičio ir saugumo debesų kompiuterijos produktus. SSD nVME diskai ir naujausia programinė įranga Jums leidžia mėgautis iki 21x kartų greitesnėmis hostingo, virtualių serverių ir duomenų talpinimo paslaugomis.

VR City

VR City – virtualios realybės erdvė, kuri kviečia patirti neišdildomus įspūdžius! Užsidėk virtualios realybės akinius, pasinerk į nepažintas erdves ir keliauk po nuostabiausius pasaulius!

LG

Gyvenimas tai kur kas daugiau, nei tik naudojimasis naujausiomis technologijomis. Svarbiausia – patirtys, kurias šios technologijos sukuria. Nuo televizorių ir buities prekių, iki mobiliųjų telefonų ir kompiuterių – LG siūlo platų namų elektronikos pasirinkimą, kuri pavers jūsų kasdienybę spalvingesne.

DBabicius

DBabicius yra indie žaidimų kūrėjas, dizaineris ir programuotojas. Jo kuriami žaidimai pasižymi minimalistiniu stiliumi, tačiau unikaliomis idėjomis. Žinomiausias jo sukurtas žaidimas yra PyroMind.

Conformists

Conformists – tai multiplayer žaidimas, kurio pagrindinis tikslas yra supažindinti žaidėjus, išryškinti jų nuomonių skirtumus, o tuomet įtraukti juos į karštą ginčą.

CloverCreek Entertainment

CloverCreek Entertainment yra indie žaidimų studija iš Suomijos. Komanda eksperimentuoja su žaidimų žanrais, mechanika ir technologijomis, taip sukurdama svaiginančias ir nepamirštamas patirtis video žaidimų entuziastams.

Ascended Realms

Ascended Realms – tai unikalus RTS ir RPG mixas. Pasistatyk savo karalystę ir sutelk herojus, kurie tyrinės apylinkes, kovos su monstrais bei rinks artefaktus. Kiekvieno herojaus asmenybė yra išskirtinė, tad būtent ji nulemia jų elgesį ir prioritetus. Sukurk užduotis herojams, atrakink naujus jų talentus ir kovok su stipriausiais priešininkais!

Hekate

Hekate susikūrė 2019 m. pradžioje. Komanda kuria sodria ir kartais net šiurpuliukus keliančia atmosfera persmelgtus žaidimus. Iš pradžių Ad Infinitum nebuvo planuotas kaip žaidimas ir prasidėjo kaip studijų projektas 2015 m. Vis dėlto, sulaukus didelio pasisekimo Youtube platformoje, 2017 m. Hekate nusprendė užbaigti projektą.

Ad Infinitum

Ad infinitum – siaubo išgyvenimo žaidimas, nukelsiantis jus į siurrealistinę I Pasaulinio Karo aplinką. Čia jūs sutiksite siaubingas būtybes, stengsitės išvengti mirtinų spąstų ir spręsite galvosūkius, bandydami atsikratyti traumuojančių prisiminimų apie karą.

Zuurix

Zuurix arba Aivaras Klimas yra indie žaidimų kūrėjas, kurio aistra video žaidimams prasidėjo dar vaikystėje. Pirmasis Zuurix sukurtas žaidimas Sector Six pasirodė 2016 m. gegužę, o dabar kūrėjas dirba ties naujausiu savo projektu – Light of the Locked World.

Light of the Locked World

Light of the Locked World – RPG žaidimas, kurio istorija prasideda tuo, jog dėl The World Gate sutrikimų, jūs esate perkeliami į Caios II – the Locked World. Vos pradėjus kurti naują gyvenimą, pastebite, jog aplink jus dedasi keisti ir pavojingi dalykai. Norėdami išgyventi jūs turite išsiaiškinti kas vyksta.

Gluk Media

Gluk Media – kūrėjų ir inžinierių studija, kurie domisi tikrais, virtualiais ir nuostabiais dalykais.

Kamile - Episode 1

KAMILE – tai virtualios realybės žaidimas, nukelsiantis jus į 2084 metus. Žaidime jums bus priskirta Kamilės rolė, kurios vyras yra vienas iš mokslininkų, atsakingų už dirbtinio intelekto irenginių plėtrą. Vis dėlto, tragiškas incidentas vyro darbe, apverčia Kamilės gyvenimą aukštyn kojomis ir ji yra priversta bėgti, kad apsaugotų savo sūnų.

Abu Dabi

Abu Dabi – indie dvasia persmelgtas žaidimas, kuriame žaidėjas mirs du kartus. Pirmiausia mirs jo kūnas. Tuomet, jo siela stos į kovą žūtbutiniame mūšyje su kita tokia pat nelaiminga siela. Griebk laidyklę ir nusistatyk savo taikinį, nes pergalė padės patekti į rojų, o pralaimėjimas reikš pragarą.

Karaclan

Karaclan yra nepriklausoma žaidimų kūrėjų studija, šiuo metu dirbanti ties Ved kompiuteriniu žaidimu.

VED

Ved – RPG žaidimas, kuriame kiekvienas jūsų priimtas sprendimas reiškia tiek pat daug kiek ir realiame gyvenime. Daugiasluoksnis psichologinis žaidimas kviečia nenuvertinti savo priešų ir nepervertinti draugų. Pokalbiai su kitais personažais gali pelnyti jums pagarbą ar sukelti baimę, o kaip elgtis kiekvienoje situacijoje sprendžiate tik jūs.

MB Nieko

MB Nieko pagrindinė veiklos sritis – VR, AR ir XR paslaugos. Kompanija siūlo inovatyvius virtualios ar papildytos realybės sprendimus muziejams, bibliotekoms bei kitoms viešosioms erdvėms.

VR - Playgrounds

Unikali laisvalaikio ir pramogų erdvė virtualioje realybėje, suburianti VR entuziastus iš viso pasaulio. Lankytojai čia gali ne tik kurti virtualią aplinką, savo įvaizdį, bet ir žaisti įvairius lavinančius, pramoginius žaidimus: golfą, šachmatus, krepšinį, tenisą ir t.t.

Hidden Layer Games

Hidden Layer Games yra dviejų žmonių kompanija – kūrėjo Alexey Testov ir programuotojo Andriy Vinchklovkiy, kurie kartu kuria žaidimus jau daugiau nei 8 metus. Inmost žaidimas yra neabejotinai daugiausiai pastangų reikalavęs, bet ir didžiausio pasisekimo sulaukęs kompanijos projektas.

INMOST

INMOST – žaidimas, kuris jums pasiūlys tris personažų pasirinkimo galimybes ir vieną šiurpią istoriją. Senoje apleistoje pilyje jūs turėsite ne tik ištirti kiekvieną plyšį ir užkampį, bet ir saugotis mirtinų blogio paspestų spąstų.

SimDevs

SimDevs – nepriklausoma vaizdo žaidimų kūrimo studija iš Latvijos. Studija daugiausiai koncentruojasi fizinių ir simuliacinių žaidimų, taip pat įvairių kitų pramogų kūrime. SimDevs veikla prasidėjo nuo mažo socialinio žaidimo. Vėliau studija pradėjo kurti mobiliuosius žaidimus, o dabar kuria Area 86, skirtą kompiuteriams ir konsolėms.

Area 86

Area 86 yra realybe pagrįstas pabėgimo kambario tipo galvosūkių žaidimas. Kiekvienas žaidime esantis kambarys turi unikalias užduotis ir tik įveikus jas, galėsite žengti toliau. Kadangi galvosūkiai žaidime yra grindžiami fizikos dėsniais, jie gali būti įveikiami įvairiais būdais, tad viskas paliekama žaidėjo fantazijai.

Punk Notion

Punk Notion gimė iš meilės žaidimams, animacijai ir įtraukiančioms istorijoms. Pagrindinis kompanijos tikslas – kurti žaidimus, kurie turi stiprų istorijos elementą, ir, tuo pačiu metu, remti animacijos kūrimą. Punk Notion kompanija yra viena iš ARP Games startuolių programos skirtos išskirtiniams video projektams laimėtojų.

Weakless

Weakless – tai nuotykių žaidimas, kuris pasakoja dviejų pagrindinių herojų, aklojo ir kurčiojo, istorijas. Savo kelionės metu, personažai susidurs su įvairiomis kliūtimis bei iššūkiais, kuriuos turės įveikti.

Morphcat Games

Morphcat Games – dviejų žmonių komanda iš Berlyno, kurių pagrindinis tikslas pritaikyti naujus žaidimus senai techninei įrangai.

Micro Mages

Micro Mages – naujas platforminis žaidimas skirtas NES, kurį gali žaisti nuo 1 iki 4 žaidėjų. Apsivilkite savo burtininkų mantijas ir ženkite į Demon Fortress, pilną neatrastų lobių ir paslaptingų būtybių.

Anomaly Games

Anomaly Games – grupė patyrusių žaidimų kūrėjų iš Berlyno, kurie praeityje prisidėjo prie daugybės įdomių projektų. Jörg dirbo su dirbtinio intelekto sistemomis „Spec Ops : The Line“, Mona padėjo kurti muziką „Kane and Lynch 2“, Theresa dirbo kartu su „Tale of Tales“, o Zoë išleido „Critical Hits: An Indie Gaming Anthology“.

The Fermi Paradox

Kur visi? – Patirk besikeičiančios visatos procesą, kuomet žlunga tūkstantmetės tarpgalaktinės civilizacijos tu turi išgyventi ir klestėti.

Tag of Joy

Tag of Joy – apdovanojimą laimėjusi kompanija, kuri koncentruojasi mobiliųjų ir kompiuterinių žaidimų kūrime. Kompanija taip pat kūria interaktyvius, papildytos ir virtualios realybės sprendimus įvairioms erdvėms.

Crowns and Pawns

Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit – tai įtraukiantis ir kupinas neatskleistų Europos paslapčių žaidimas. Įkvėpimu šiam žaidimui buvo klasika tapę Broken Sword, Still Life bei Syberia. Žaidimas kviečia pažinti legendomis apipintą Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją, saugotis KGB piktadarių, spręsti įvairius galvosūkius ir atskleisti seniai pamirštas paslaptis.

Walkabout Games

Walkabout Games yra žaidimų studija, kurios branduolį sudaro kūrėjai iš Lenkijos. Studija visokeriopai remia kūrėjų komandas iš visos Centrinės ir Rytų Europos, suteikdama ne tik platformas jų kuriamiems žaidimams, bet ir sudarydama galimybes žaidimams pasiekti plačiąją auditoriją. Viena iš tokių komandų – Different Tales, kurios pirmąjį žaidimą Wanderlust Travel Stories pristato būtent Walkabout Games studija.

Wanderlust Travel Stories

Wanderlust tai IF tipo žaidimas, įkvėptas realiai egzistuojančių keliautojų. Žaidimas kviečia patirti tai ką išgyvena tikri keliautojai – jų troškimus, viltis ir baimes, ir nuspręsti, kaip turi rutuliotis jų istorija.

Vikingų žaidimai

Viking The Builder

Viking the Builder yra telefoninis indie žaidimas, kuris iš žaidėjų pareiklalaus ne tik kantrybės, bet ir logikos. Pagrindinis žaidimo tikslas – sujunti išsibarščiusias salas, vis dėlto, tai padaryti nebus taip lengva. Kiekviena sala turi limituotą galimų ryšių skaičių, tad norint sujungti visą žemėlapį teisingai, teks pasitelkti logiką.

Applava

Blazing Beaks

Blazing Beaks – žaidimas, kuris nustebins ne tik itin spalvingu pasauliu, bet ir išmokys, kad godumas gali būti mirtinas. Žaidimo personažai – ginkluoti paukščiai, kurie turi prasiskinti kelią tarp mutantų, monstrų ir kitų keisčiausių padarų. Žaidime jūs susidursite su gausybe paslapčių, keistenybių bei neatsakytų klausimų, kuriuos spręsite žaismo metu.

All Parts Connected

Sipho

Sipho tai veiksmo/išgyvenimo žaidimas, kuriame jūs galite susikurti koloniją naudodami zooidus – kolonijines gyvūno dalis, kurios yra atsakingos už tam tikras funkcijas: maitinimąsį, judėjimą ar kovą su priešais. Pagrindinis jūsų tikslas žaidime – pasiekti maisto grandinės viršūnę ir zoidų pagalba paversti savo būtybę lyderiu.

Project Zero Deaths

Project Zero Deaths

Project Zero Deaths – tai 2D nemokama multiplayer šaudyklė. Žaidime jūs galėsite išsirinkti vieną iš 7 siūlomų personažų, o naudojamą ekipuotę pritaikyti pagal savo poreikius ir žaidimo stilių. Project Zero Deaths taip pat siūlo net kelis žaismo režimus, tad žaidimu galėsite mėgautis ir vieni, ir draugų kompanijoje.

Robotikos akademija

Pradėjusi inovacijų tendenciją 2011-aisiais, kuomet pirmą sykį Lietuvos moksleiviams pristatė edukacinius LEGO robotus, Robotikos akademija toliau tęsia savo misiją – auginti ateities kūrėjų kartą, naudodama inovatyviausius įmanomus metodus.

„Geiminimo“ dirbtuvės

Čia suaugusieji sužinos kaip panaudoti kompiuterinius žaidimus vaiko ugdymui, o mokiniai išmoks spręsti realią problemą virtualioje aplinkoje ir šias žinias perkels į realybę.

Realybės zona

Komunikacija su komandos nariu, prisitaikymas prie naujos situacijos ir gebėjimas susikaupti – visa tai šias zonas aplankantys žmonės galės išbandyti su robotais. Visų pirma jų lauks „robotų dvikovos išbandymas“, kur lankytojai taps robotų kovų dalyviais ir per trumpą laiką turės pasiruošti robotų turnyrui.

PROGAN zona

Ši zona ir yra skirta apimti fizinės būklės, mitybos bei emocinės pusiausvyros sritis, keliančias daugiausiai klausimų kai mintyse įsivaizduojame kompiuterinių žaidimų entuziastą.

Code Academy Kids

Code Academy Kids – tai programavimo akademija moksleiviams, kur jie mokosi kurdami unikalius projektus: kompiuterinius žaidimus, internetinius puslapius, mobilias aplikacijas, prekinius ženklus, dirbtinį intelektą ir kt.

FIFA 20

Lapkričio 16-ą dieną Code Academy Kids organizuoja parodomąjį moksleivių FIFA 20 turnyrą, na o antrą renginio dieną savo jėgas FIFA 20 žaidime galės išmėginti visi norintieji.

Danske bank

Galėsite išmėginti šiuolaikinių konsolių ir kompiuterių protėvius tokius kaip Nintendo 64, Sega Genesis, Sony Playstation, iMac G4 ir daugelį kitų! Galimybę prisiliesti prie vaizdo žaidimų istorijos suteikia Danske Bank Lietuvoje Grupės IT paslaugų centras.

VTDK

Vilniaus Technologijų ir Dizaino Kolegija – didžiausia inžinerijos mokslų ir menų studijų krypčių kolegija Lietuvoje. Kolegija siekia suteikti ne tik profesinių žinių, bet ir reikalingų praktinių įgūdžių sėkmingai profesinei karjerai.

KTU

Kauno Technologijos Universitetas (KTU) – lyderiaujantis Lietuvos plačios aprėpties universitetas, glaudžiai bendradarbiaujantis su verslu. Universitetas specializuojasi technologijų, inžinerijos ir inovacijų srityse.

TutoTOONS

TutoTOONS – mobiliasias pramogas ir žaidimus vaikams kurianti kompanija. Šiuo metu kompanija yra pristačiusi daugiau nei 300 mobiliųjų žaidimų, kurie buvo parsisiųsti daugiau nei 200 milijonų kartų!

MRU

Mykolo Romerio universitetas (MRU) – didžiausias Lietuvoje profilinis socialinių mokslų universitetas, kurio ryškiausi studijų ir mokslo komponentai yra teisė, visuomenės saugumas ir viešasis valdymas.

Animeshop

Animeshop tai anime kultūros fanams skirta parduotuvė, kuri siūlo platų anime prekių asortimentą. Čia rasite naujausius manga numerius, gausybę figūrėlių, marškinėlių ir kitos atributikos su jūsų mėgstamiausiais anime personažais.

EpicLoot

Epic Loot rasite gausų įvairios atributikos pasirinkimą: nuo komiksų iki manga, nuo TV serialų ir filmų iki anime bei video žaidimų.

Komikslandia

Komikslandia is a pop-culture shop, where you can find everything: comics, manga, shirts, figures etc.

Maginarium

Maginarium tai parduotuvė sukurta visiems populiariosios kultūros fanams. Čia rasite gausų atributikos pasirinkimą, pritaikytą kiekvienam skoniui.

Mangustas

Mangustas – parduotuvė, kurioje rasite gausų kolekcinių, Funko POP figūrėlių, stalo žaidimų ir kitos atributikos pasirinkimą.

Vienaragis

Vienaragis.LT – tai stalo žaidimus mylintys žmonės, atradę bendrą kryptį. Be žaidimų kūrimo ir leidybos, jie ieško įvairių būdų palaikyti nuolatinį stalo žaidimų kultūros augimą: vasarą organizuoja vaikų stovyklas, rudenį planuoja stalo žaidimų dirbtuves.

Laegas Level1

Laegas Level1 parduotuvėje rasite visus savo mylimiausius pop-kultūros personažus: nuo komiksų herojų iki animacinių filmukų veikėjų. Čia galėsite įsigyti jų atvaizdais papuoštus puodelius, marškinėlius ir daugybę kitų prekių.

AniPopGam

AniPopGam koncentruojasi japoniškų anime ir kawaii personažų atributikos pardavime: tai pliušiniai žaislai, figūrėlės, chibi.

BlueBox

BlueBox siūlo gausų Funko POP bei kitų kolekcinių figūrėlių pasirinkimą, čia taip pat galėsite rasti ir daugybę populiariosios kultūros atributikos.

Hero Lab

Hero Lab – didžiausia Lietuvoje populiariosios kultūros el. parduotuvė, kurioje rasite gausų savo mėgstamiausių komiksų, TV serialų ar kompiuterinių žaidimų herojų atributikos asortimentą.

Game Room

Game Room – kompiuterinių žaidimų entuziastams skirta parduotuvė, siūlanti gausų ne tik žaidimų, bet ir jų atributikos pasirinkimą.

Spacebar

SPACEBAR – tai unikali vieta, kurioje susiburia žaidėjai ir žaidimų priedų technikos ekspertai. Tai vieta, kur kiekvienas gameris, nepriklausomai nuo savo žaidimo lygio ir profesionalumo, gali rasti sau patogiausius gaming priedus. Mūsų asortimentas: staliniai žaidimų kompiuteriai ir jų dalys, žaidimų konsolės, GAMING klaviatūros, peles, garso įranga ir kiti gameriams skirti aksesuarai.

Kilobaitas

Kilobaitas – vienas iš ilgiausiai veikiančių kompiuterinės ir skaitmeninės technikos prekybos tinklų Lietuvoje, kuris šiemet taip pat yra GameOn šeimos erdvės partneris.

Baitukas

Baitukas – parduotuvių tinklas, siūlantis platų kompiuterinės technikos, programinės įrangos, žaidimų konsolių bei kompiuterinių žaidimų pasirinkimą.