Indie miestelis

Indie kūrėjai

„Indie“ kūrėjai – jauni ir perspektyvūs, mažose komandose dirbantys kūrėjai, arba industrijos veteranai, kurie jaučiasi pavargę nuo rinkodaros suvaržymų kūrybingumui. Dauguma šių kūrėjų savo žaidimus ne tik kuria, bet ir platina patys, o finansus reikalingus projekto pradžiai suneša patys žaidėjai.

GameOn 2018 metu nepriklausomiems žaidimų kūrėjams bus skirtas ypatingas dėmesys, o parodos lankytojų lauks dešimtys originalių, pasaulio užkariavimui pasirengusių žaidimų. Dalis žaidimų renginio metu dar bus neišleisti oficialiai arba tik pradėję savo kelionę į žaidėjų širdis, tad tai puiki proga atrasti kažką visiškai naujo.

Įdomus faktas

Dauguma indie miestelio žaidimų dar nėra išleisti viešai. GameOn 2018 – tai puiki proga išmėginti šiuos žaidimus pirmiems.

Kas tie indie?

„Indie“ sektorius tai unikali, veržli ir jauna visos žaidimų pramonės žvaigždutė, kurios misija kurti ir džiuginti. Būtent šie kūrėjai dažniausiai siekia grąžinti užmarštin grimztančią klasiką ir nepelnytai užmirštus žanrus, drąsiai eksperimentuoja su menine saviraiška, nebijo kelti nepatogių klausimų ar provokuoti žaidėjų stumtelėdami juos į kontraversiškas ir susimąstyti verčiančias situacijas.

Daugelis indie kūrėjų, kurie tapo sėkmingi per naktį, dirbo prie žaidimo dešimt metų.

Dan Adelman

Partneriai