GAMEON AFTERPARTY PASIRODYS DJ HYPER

Nemapimrštamas elektroninės muzikos didžėjus ir Cyberpunk 2077 muzikinės temos autorius DJ Hyper kiberpankišką nuotaiką kurs ir GameOn Afterparty metu.

TAPK GAMEON SAVANORIU

2018 metų GameOn savanorių anketos jau čia. Prisidėk prie GameOn savanorių komandos ir padėk organizuoti įspūdingiausią žaidimų kultūros renginį Baltijos šalyse

BILIETAI JAU PREKYBOJE

Kuo anksčiau, tuo geriau - čiupk savo bilietą į GameOn ir pamiršk visus rūpesčius!

GAMEON LIVE SUGRĮŽTA

Ikoniškiausia žaidimų muzika vėl užlies Litexpo, mat kvapą gniaužiantis GameOn Live sugrįžta dar vienam pasirodymui.

GameOn 2018
Nuo inovatyvių sprendimų iki geriausios žaidimų įrangos, nuo virtualios realybės iki naujausių indie žaidimų. Susitikime lapkričio 2-3 d., LITEXPO.
RENGINIO DALYS

ŽAIDIMŲ PARODA

12000 kvadratinių metrų ploto pramogų zona, kurią užpildys šimtai puikiai žinomų žaidimų kūrėjų kompanijų, leidėjų ir žaidimų platintojų. SUŽINOK DAUGIAU

ESPORTO TURNYRAI

Kaip ir kasmet, GameOn lankytojus lepinsime kraują kaitinančiomis esporto varžybomis tarp geriausių žaidėjų iš visos Europos. ATSKLEISK TALENTĄ

COSPLAY PASIRODYMAI

Pasinerkite į įspūdingą Cosplay pasaulį bei sudalyvaukite viename didžiausių Cosplay konkursų Baltijos šalyse. REGISTRACIJA NETRUKUS

ŽAIDIMŲ KONFERENCIJA

GameOn konferencijos skirtos norintiems tobulėti, semtis žinių ir mokytis modernių, žaidimų industrijoje taikomų praktikų TAPK PROFESIONALU

Pranešėjai

Johanna Pirker

„GameOn“ renginio konferencijos „Žaidžia Visi“ dalyje taip pat netrūks žymių vardų. Savo dalyvavimą konferencijoje jau patvirtino Johanna Pirker, kuri, tyrinėdama virtualios realybės technologijas, Masačusetso technologijos institute 2012 metais įgijo daktarės laipsnį. Ji taip pat buvo įtraukta į „Forbes 30 Under 30“ įtakingiausių pasaulio mokslininkų sąrašą.

Rami Ismail

Vlambeer

Kūrėjus įkvėpti bandys Rami Ismail, kurio nepriklausoma studija „Vlambeer“ pasauliui padovanojo tokius žaidimus kaip „Nuclear Throne“, „Ridiculous Fishing“, „Super Crate Box“ ir „Serious Sam: The Random Encounter“.

Tsahi Libermann

Tiltan School of game design & development

Svečio iš Izraelio pranešimas turtų ypač patikti tėvams. Savo pranešimo metu, šis žaidimų industrijos veteranas, kuris vadovauja didžiausiai Izraelio žaidimų kūrimo mokyklai, apžvelgs žaidimus, kurie padeda malšinti konfliktus.

Philomena Schwab

Stray Fawn Studio

Žaidimų kūrėjams skirtoje scenoje šiemet pasirodys ir svečių iš Šveicarijos. Šveicarijos žaidimų kūrėjų asociacijos valdybos narė Philomena Schwab įkūrė savo nepriklausomą žaidimų kūrimo studiją „Stray Fawn Studio“, kuri neseniai išleido savo pirmąjį ir itin sėkmingą žaidimą „Niche“.

GameOn Live
GameOn erdves ir vėl užpildys puiki muzika. Nepraleiskite progos pamatyti gyvo garso žaidimų muzikos koncertą su ikoniškiausiomis visų laikų žaidimų melodijomis.
ATRASK DAUGIAU

Nepražiopsok naujienų

Nebūk tas draugas, kuris sužino naujienas paskutinis. Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk svarbiausias naujienas ir pasiūlymus pirmasis.

P.S. Šlamšto mes irgi nemėgstam, tai laiškų tikrai nebus daugiau nei 1 per savaitę.

Partneriai
Platininiai trofėjai
Draugai
Media partneriai