Gidas į GameOn

Ne visi klajojantys yra pasiklydę…

GameOn III vyksta Vilniuje, tačiau didžiausias Baltijos šalių žaidimų kultūros šou būtų ne toks didelis be svečių iš kitų Lietuvos miestų ir kaimyninių šalių. Dažnai girdime klausimus – kur apsistoti, kaip rasti renginio vietą ir panašiai, tad dalinamės virtualiu gidu į GameOn, kad jūsų viešnagė būtų komfortiška, pigi ir, žinoma, turininga.

 

Kaip pasiekti „Litexpo“?

Išlipote iš traukinio ar autobuso Vilniaus stotyje ir neturite nė menkiausios nuovokos, kur eiti toliau? Turite net dvi galimybes. Į renginio vietą – Lietuvos parodų ir kongresų centrą „Litexpo“ galite vykti kartu su mūsų renginio vežėjais UBER arba pasinaudoti miesto viešuoju transportu.

 

UBER

Šį kelionės variantą siūlome pirmiausia, nes jis pats patogiausias. Norint pasiekti „Litexpo“, jums reikia atlikti keturis paprastus žingsnius:

 

1. Parsisiųsti UBER programėlę į savo išmanųjį telefoną.

Parsisiųsti iOS Parsisiųsti Android

2. Užsiregistruoti savo paskyrą.

3. Suvesti (ne)labai slaptą kodą GAMEON2017.

4. Mėgautis savo nemokama kelione į renginį!

 

Patarimas: būtinai paklauskite savo vairuotojo apie jo mėgstamiausius kompiuterinius žaidimus. Net nepastebėsite, kaip jau būsite vietoje.

Verta žinoti ir tai, kad GAMEON2017 kodas veiks tik naujai prisiregistravusiems UBER vartotojams bei suteiks 10 eurų kreditą, kurį bus galima išleisti per dvi keliones (į renginį ir atgal). Kodas galios iki 2017 m. spalio 16 d.

 

Viešasis transportas

Specialiai šiam renginiui Vilniaus savivaldybė paruošė specialų maršrutą žaidėjams. 2G numeriu (GG Vilniau!) pažymėtas autobusas iš Vilniaus stoties iki pat „Litexpo“ veš abi renginio dienas, kas 10-15 minučių.

Taip pat iš stoties į „Litexpo“ ir atgal kursuoja troleibusas Nr. 16 (kas 10-15 minučių) ir autobusas Nr. 54 (kas pusvalandį). Išlipimo stotelė – Parodų rūmai. Tikrai nepraleisit, nes visi važiuos būtent ten.

 

Kelionė savo automobiliu

Jei į Vilnių važiuosite savo automobiliu, „Litexpo“ rūmus rasite adresu Laisvės pr. 5. Šalia parodų rūmų esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse stovėjimas – nemokamas.

 

Ką pamatyti Vilniuje?

Jei į GameOn III atvykote anksčiau ir turite laisvą dieną ar pusdienį, kviečiame susipažinti su nuostabia Lietuvos sostine. Galybę informacijos apie tai, ką veikti ir ką pamatyti Vilniuje, rasite Vilniaus turizmo svetainėje.

 

Vilniaus turizmo informacijos centras

 

Kur nakvoti?

Nors Vilnius garsėja savo naktiniu gyvenimu, po dienos įspūdžių norisi ir pailsėti. Jei draugai pasisvečiuoti nepriima, siūlome pasinaudoti ypatingomis GameOn nuolaidomis Vilniaus viešbučiuose ir hosteliuose.

 

GameOn nakvynės nuolaidos