GameOn Live

ŽAIDIMŲ MUZIKA GYVAI

Daugelis mūsų savo mėgiamus žaidimus prisimename dėl kvapą gniaužiančių vaizdų, epiškų istorijų ir nuotykiams foną sukuriančių garso takelių. Vaizdo žaidimų muzika, užgimusi dar 8 bitų eroje, padovanojo pasauliui aibę įsimintinų motyvų, o bėgant laikui ir augant techninėms galimybėms, žaidimus pasiekė nauja kūrėjų karta, kurie skaitmeniniams nuotykiams sukūrė daugybę nepamirštamų melodijų.

GameOn Live 2018 jums atliks vyr. dirigento Jono Janulevičiaus diriguojamas VDU Kamerinis orkestras papildytas pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų grupe, taip sudarant simfoninio orkestro sudėtį. Tuo tarpu, D. Beinarytės vadovaujamas KTU akademinis choras „Jaunystė“ bei A. Kačanausko muzikos mokyklos estradinio dainavimo grupė „Dangi&Dangiukai“ kartu su solistais Julija Jagorova, Gabriele Kuzmickaite ir Herbertu Čepinskiu vaizdo žaidimų scenos hitams suteiks aukščiausio lygio vokalinį išpildymą.

 

Bilietai

GameOn Live vyks lapkričio 3 d. 20:00 Litexpo parodų ir kongresų centro pirmoje salėje

TRADICIJA

Būtent tokioms melodijoms ir bus skirtas jau antra kartą rengiamas gyvo garso žaidimų muzikos koncertas „GameOn Live“. Pernai suorganizuotas pirmąjį kartą „GameOn Live“ sulaukė galybės fanų liaupsių, tad koncertas grįžta ir šiemet! Nauja žaidimų muzikos programa, kurią atliks profesionalūs muzikantai padovanos nepamirštamas emocijas visiems žaidimų ir geros muzikos fanams.

MĖGAUKIS
Partneriai