fbpx

GameOn esportas

Fenomenas

Žaidimams tampant vis didesne mūsų kasdieninio gyvenimo dalimi, keičiasi ir kitos gyvenimo sferos. Pasaulyje vis garsiau skamba elektroninio sporto renginiai surenkantys tūkstantines žiūrovų minias, o didžiausių turnyrų transliacijos sutraukia milijonus žmonių prie kompiuterių ir televizijos ekranų. GameOn esporto turnyrai yra lietuviškas tokių renginių atitikmuo.

Vis augantis renginio masiškumas ir susidomėjimas GameOn esporto turnyrais šiemet taip pat nepaliks abejingų. GameOn čempionų titulas tapo reikšmingu pasiekimu bet kuriai esporto komandai.

Istorija
2017

Trečiasis GameOn esporto festivalis vykęs 2017-ųjų renginyje ir dar kartą pagerino dalyvių rekordą ir pristatė dar vieną oficialią turnyro discipliną „Hearthstone“. Geriausiųjų regiono komandų akistatos dėl įspūdingų trofėjų sutraukė tūkstančius fanų, kurie nevengė garsiai palaikyti savo mylimas komandas. „League of Legends“ turnyre pergalę išplėšė tarptautinė „Team Singularity“ komanda, o „Counter Strike: Global Offensive“ varžybose triumfavo estai „WASD Sports“. Vis tik debiutiniame „Hearthstone“ turnyre galėjo pasidžiaugti ir lietuviai, kur pergalę pasiekė Tomas Dailidonis.

2016

2016 metais prie Lietuvos, Latvijos ir Estijos žaidėjų prisijungė dar daugiau valstybių, o taip pat išsiplėtė ir disciplinų sąrašas. Greta „Counter Strike: Global Offensive“ čempionato, kuriame triumfavo Danijos ekipa „Alpha Gaming“, buvo suorganizuotas ir „League of Legends“ turnyras, kuriame dalyvavo net 40 valstybių atstovai. Debiutinėje disciplinoje pergalę šventė lietuvių komanda „Gameplay DNA“.

2015

2015 metais įvykęs pirmasis GameOn CS:GO taurės turnyras sukvietė geriausius Batlijos šalių žaidėjus išmėginti jėgas tuomet didžiausiame regiono turnyre, o finalinis etapas įvyko Siemens arenoje stebint tūkstantinei žiūrovų miniai. Finale tada susigrūmė Lietuvos atstovai „Gameplay DNA“ ir Estijos „Online BOTS“, kurie ir tapo pirmaisiais GameOn čempionais. Tai buvo pirmasis rimtas elektroninio sporto įvykis Lietuvoje, kuris ilgainiui tapo reikšmingiausiu esporto turnyru regione.