fbpx
Disciplinų įvairovė

Kaip ir kiekvienais metais GameOn lankytojų lauks svarbiausi Lietuvos esporto turnyrų didieji finalai. Šiemet GameOn bus galima stebėti net 4 esporto disciplinų finalinius žaidimus – Clash Royale, Hearthstone, TEKKEN 7 ir Counter-Strike: Global Offensive. Įtampa, konkurencija, garbė ir stipriausios emocijos – GameOn esporto scenoje. Ateik palaikyti savo mėgstamiausią žaidėją ar komandą!

Tiesioginės transliacijos vyks oficialiame

GameOn Twitch kanale

Baltic Masters CS:GO 3 sezono finalas

Nuo pat GameOn pradžios 2015 metais, renginio esporto scenos vinis yra Counter-Strike: Global Offensive finalas. Bėgant metams ir nusistovėjus formatui, antrus metus iš eilės GameOn scenoje vyksta Baltijos šalių esporto lygos didysis finalas, kuriame kaunasi dvi geriausios lygos komandos. Gyvai vykstanti kova tampa didžiuliu iššūkiu ir patiems žaidėjams. Jaudulys, konkurencija, emocijos ir svarbiausia žiūrovų palaikymas, tai dalykai, kurie patiriami tik žaidžiant žaidimą gyvai.

Baltic Masters CS:GO didysis finalas vyks pirmąją GameOn konvento dieną – lapkričio 16, 14:00 Lietuvos laiku. Čia susikaus puikiai Lietuvos esporto fanams pažįstama ekipa 1337HUANIA ir komanda iš Estijos Wortex Gaming. Nugalėtojai kovos dėl 4300 eur. prizinio fondo liūto dalies. 

Įdomus faktas: GameOn vykusiuose CS:GO finaluose Lietuvos ekipa niekada nėra kėlusi trofėjaus. Jau lapkričio 16 dieną sužinosime ar pavyks lietuviams sulaužyti šį ketverius metus persekiojusį prakeiksmą.

Red Bull M.E.O. Hearthstone

Hearthstone neabejotinai vienas iš pačių populiariausių online kortų žaidimų, Blizzard pasididžiavimu tapęs dar 2014 metais. Užkariavęs vaizdo žaidimų entuziastų mobiliuosius telefonus, planšetes ir kompiuterius, Hearthstone pavadinimas sukasi ir didžiausiose esporto scenose. Bendradarbiaujant su Red Bull, atpažįstamiausiu energinių gėrimų gamintoju pasaulyje, drąsiai žengiančiu į Baltijos šalių esporto sceną, pristatome Red Bull M.E.O. Hearthstone čempionatą.

Red Bull M.E.O. Hearthstone pusfinaliai ir didysis finalas vyks GameOn didžiojoje scenoje lapkričio 16 dieną, 11 valandą. Atrankinis etapas prasideda spalio 27 dieną, po kurio 16 geriausių dalyvių lapkričio 3 dieną kovos dėl vietos finaliniame ketverte ir šanso pasirodyti GameOn didžiojoje esporto scenoje. Nugalėtojas pelnys šansą atstovauti Lietuvą tarptautiniame čempionate.

Red Bull M.E.O. Clash Royale

Praėjusiais metais didžiulio pasisekimo sulaukęs Clash Royal, bendradarbiaujant kartu su Red Bull, grįžta į didžiąją GameOn esporto sceną. Kūrėjų Supercell 2016 metais išleistas, mobiliesiems telefonams skirtas Clash Royale galima rasti ne tik strateginį kortų kaladės kūrimą, bet ir bokštų gynybos bei arenos žaidimo elementų. Linksmas ir smagus žaidimas tampa įtemptu iššūkiu žaidžiant vienas prieš vieną. O šį iššūkį priims geriausi šalies Clash Royale žaidėjai Red Bull M.E.O. Clash Royale turnyre.

Red Bull M.E.O. Clash Royal turnyro pusfinaliai vyks GameOn metu – esporto scenoje, lapkričio 17 dieną, 11 val. Kvalifikacija prasideda spalio 26 diena. Po jos, lapkričio 2 dieną, geriausi 16 žaidėjų kausis atrankiniame etape dėl patekimo į GameOn metu vyksiančius pusfinalius ir finalus. Pasirodyti GameOn didžiojoje scenoje gaus 4 geriausi šalie žaidėjai ir tik vienas iš jų keliaus Lietuvą atstovauti tarptautiniame Clash Royale turnyre.

TEKKEN 7

TEKKEN 7 šiuo metu vienas populiariausių kovos vaizdo žaidimų pirmą kartą bus žaidžiamas GameOn esporto scenoje. Prie kovos žaidimų populiarinimo Lietuvoje daug prisidėjusi Lithuanian Fighting Game Community pristatys LTFGC 3-iojo sezono TEKKEN 7 finalą. GameOn metu taip pat paaiškės paskutiniai geriausio aštuoneto dalyviai.

Kvalifikacija dėl 3 paskutinių vietų į TOP 8 ir taškų į TEKKEN World Tour vyks lapkričio 16 dieną GameOn metu, Litexpo. LTFGC TEKKEN 7 didysis finalas vyks antrąją GameOn dieną – lapkričio 17, 15:00 Lietuvos laiku. TOP 8 žaidėjai, dėl čempiono titulo kovos esporto scenoje, 5-oje salėje.

FENOMENAS

Žaidimams tampant vis didesne mūsų kasdieninio gyvenimo dalimi, keičiasi ir kitos gyvenimo sferos. Pasaulyje vis garsiau skamba elektroninio sporto renginiai surenkantys tūkstantines žiūrovų minias, o didžiausių turnyrų transliacijos sutraukia milijonus žmonių prie kompiuterių ir televizijos ekranų. GameOn esporto turnyrai yra lietuviškas tokių renginių atitikmuo.

Vis augantis renginio masiškumas ir susidomėjimas GameOn esporto turnyrais šiemet taip pat nepaliks abejingų. GameOn čempionų titulas tapo reikšmingu pasiekimu bet kuriai esporto komandai.

2018

2018 metais buvo žengtas didžiulis žingsnis Baltijos esporte – GameOn ir Challengermode pastangomis buvo suformuota Baltijos Esporto Lyga, kuri tapo integralia Europos Esporto sistemos dalimi. Pirmajame Baltijos Esporto Lygos sezone geriausi regiono žaidėjai galėjo varžytis 3-juose turnyruose – Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends ir PUBG. Nors CS:GO finale lietuvių penketas ir vėl nusileido latviams WOLSUNG, o PUBG trofėjus iškeliavo į Estiją, tačiau League of Legends turnyro nugalėtojais tapo lietuviai Turing eSports, kurie iškovojo teisę dalyvauti European Masters. Verta paminėti, jog GameOn 2018 metu taip pat vyko ir Red Bull M.E.O. Clash Royale Lietuvos čempionatas, kurio finale Gediminas Tumėnas (Tu Kelmas) įveikė HotGuyLt ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvą Vokietijoje vykusiame Clash Royal čempionate.

2017

Trečiasis GameOn esporto festivalis vykęs 2017-ųjų renginyje ir dar kartą pagerino dalyvių rekordą ir pristatė dar vieną oficialią turnyro discipliną „Hearthstone“. Geriausiųjų regiono komandų akistatos dėl įspūdingų trofėjų sutraukė tūkstančius fanų, kurie nevengė garsiai palaikyti savo mylimas komandas. „League of Legends“ turnyre pergalę išplėšė tarptautinė „Team Singularity“ komanda, o „Counter Strike: Global Offensive“ varžybose triumfavo estai „WASD Sports“. Vis tik debiutiniame „Hearthstone“ turnyre galėjo pasidžiaugti ir lietuviai, kur pergalę pasiekė Tomas Dailidonis.

2016

2016 metais prie Lietuvos, Latvijos ir Estijos žaidėjų prisijungė dar daugiau valstybių, o taip pat išsiplėtė ir disciplinų sąrašas. Greta „Counter Strike: Global Offensive“ čempionato, kuriame triumfavo Danijos ekipa „Alpha Gaming“, buvo suorganizuotas ir „League of Legends“ turnyras, kuriame dalyvavo net 40 valstybių atstovai. Debiutinėje disciplinoje pergalę šventė lietuvių komanda „Gameplay DNA“.

2015

2015 metais įvykęs pirmasis GameOn CS:GO taurės turnyras sukvietė geriausius Batlijos šalių žaidėjus išmėginti jėgas tuomet didžiausiame regiono turnyre, o finalinis etapas įvyko Siemens arenoje stebint tūkstantinei žiūrovų miniai. Finale tada susigrūmė Lietuvos atstovai „Gameplay DNA“ ir Estijos „Online BOTS“, kurie ir tapo pirmaisiais GameOn čempionais. Tai buvo pirmasis rimtas elektroninio sporto įvykis Lietuvoje, kuris ilgainiui tapo reikšmingiausiu esporto turnyru regione.