fbpx

Cosplay taisyklės

1. Pasirodymų kategorijos ir trukmė

SOLO – iki 1 minutės
Grupė (iki 8 žmonių) – iki 2 minučių

2. Reikalavimai kostiumams

2.1. SOLO – kostiumas gali būti pasirodęs kituose Lietuvos ar užsienio konkursuose, tačiau pasirodymas privalo būti naujas ir prieš tai nematytas.

2.2. Grupė – grupėje gali būti kostiumų, prieš tai dalyvavusių kituose Lietuvos ar užsienio konkursuose, tačiau pasirodymas privalo būti naujas ir prieš tai nematytas.

2.3. Kostiumai gali būti iš oficialių šaltinių, fan art, oc.

2.4. Kostiumas privalo dengti bikini zonas. Kūno dažai nebus traktuojami, kaip dengiamoji medžiaga.

2.5. Kostiumo rekvizitai (ginklai ir pan.) turi būti saugūs. Jie gali būti pagaminti iš saugių medžiagų (plastikas, guma, lengvas medis, porolonas ir pan.) Ašmenys iš metalo draudžiami (net ir nubukinti). Visi ginklai bus patikrinti apsaugos darbuotojų prie įėjimo į renginio patalpas ir bet kurio renginio metu, visi aštrūs ašmenys, kardai, peiliai, kirviai, durklai ir kiti rekvizitai, galintys įdurti, įpjauti ar kitaip sužaloti, bus konfiskuoti iki renginio pabaigos.

3. Bendros taisyklės pasirodymams

3.1. Registruojantis būtina pridėti geros kokybės personažo paveikslėlį. Jei pasirodymo metu bus reikalinga muzika – prašome garso takelį prisegti registruojantis. Jei pasirodymo metu ketinate kalbėtis, tuomet įrašykite tekstą iš anksto ir atsiųskite registruodamiesi kaip garso takelį, nes pasirodymo metu nebus galimybės naudotis mikrofonu.

3.2.  Rekomenduojama nenaudoti populiariosios muzikos savo pasirodymo metu. Suprantame, kad gerai žinoma muzika gali pagyvinti jūsų pasirodymą, tačiau toks muzikos naudojimas yra nelegalus ir negali būti naudojamas video įrašuose ar transliacijų metu. Žaidimo garso takeliai gali būti naudojami pasirodymų metu.

3.3. Scenoje vienas asmuo gali pasirodyti ne daugiau, kaip du kartus.

3.4. Negalima naudoti pirotechnikos, liepsnos, sprogstamųjų įrenginių, gyvūnų ar panašių specialiųjų efektų viso renginio ir pasirodymo metu.

3.5. Negalima naudoti lazerių.

3.6. Kadangi renginyje dalyvaus ir nepilnamečiai asmenys, todėl scenoje negalima demonstruoti pernelyg atvirų drabužių, atviro seksualinio turinio, perdėto žiaurumo, necenzūrinės leksikos. Pasirodymai, kurie nesilaikys šios taisyklės bus diskvalifikuoti iš konkurso.

4. Bendra informacija

4.1. Registruodamiesi į cosplay konkursą, sutinkate, kad jus fotografuotų, filmuotų ir įrašytų garsą pasirodymo ir renginio metu bei, kad jūsų nuotraukos bus naudojamos ateities reklamos ir marketingo tikslais.

4.2. Už taisyklių nesilaikymą, organizatoriai turi teisę jus diskvalifikuoti iš konkurso ir paprašyti palikti renginį, priklausomai nuo atvejo rimtumo.