Clash royale

„Clash Royale“ turnyras kartu su Red Bull M.E.O.
Naujovė šių metų GameOn elektroninio sporto fronte – kartu su Red Bull skelbiame atrankas į „Red Bull M.E.O. by ESL“ čempionatą. Nuo patogaus priešais kompiuterį pastatyto fotelio iki vienos didžiausių pasaulio scenų – šio „Clash Royale“ turnyro čempiono kelias. Bet viskas prasideda tavo namuose.
Pirmas žingsnis, žinoma, yra pats paprasčiausias. Jei jau sulaukei šešiolikos ir turi išmanųjį telefoną ar planšetę, tereikia užsiregistruoti čempionato atrankose. Atrankos etapas vyks vienas prieš vieną, tad viskas priklausys tik nuo tavęs. Bus galima naudoti tas kortas, kurias turi savo kaladėje ir keisti kalades tarp kovų.
Stipriausio žaidėjo šalyje paieškos
Spalio pabaigoje vyks vietinės atrankos – pasiruošk savo kaladę, dažnai ir atkakliai treniruokis, įvaldyk skirtingas strategijas, išmok prisitaikyti prie varžovų ir įrodyk, kad gali įveikti stipriausius šalies žaidėjus. Spalio 27 d. galėsi varžytis su visais, dalyvaujančiais, spalio 28 dieną turnyre liks tik 16 geriausiųjų, o lapkričio 3 d, gyvose atrankose, kurios vyks ant pagrindinės „GameOn“ scenos, susigrums stipriausiųjų ketvertas.
Pradėti paprasta, nes atrankinės varžybos prieinamos visiems, o reikalavimai yra minimalūs. Tai reiškia, kad tikrai turi galimybę kovoti dėl garbės atstovauti savo šalį. O jei atstovausi Lietuvą, turėsi išbandyti savo jėgas ir prieš kiečiausius pasaulio žaidėjus.
Visas šalis, dalyvaujančias čempionate gali pamatyti užsukęs užsukęs čia.
Keliauk į Vokietiją
Šalies čempionas, įveikęs vietines atrankas – galės mėgautis kelione į Vokietijoje vykstantį „Red Bull M.E.O by ESL“ finalą, o mes Red Bull padengs visas tavo išlaidas, nuo maisto, iki kelionės ar nakvynės.
Būtent ten galėsi (primename, jei įveiksi atrankas) susigrumti su geriausiais „Clash Royale“ žaidėjais iš viso pasaulio, o gal net ir tapti pasaulio čempionu.
Partneriai
Platininiai trofėjai
Draugai
Media partneriai