fbpx

Baltic Esports League 1 sezonas

Pirmasis sezonas

2018 metais Baltic Esports League buvo sukurta kaip Europoje vykstančių nacionalinių ir regioninių lygų sistemos dalis. Dėka GameOn bendradarbiavimo kartu su automatizuota turnyrų platforma Challengermode, kuri jau yra tapusi namais tūkstančiui kiberatletų, buvo įsteigta Baltic Esports League. Išskirtinis lygos formatas kartu su stabiliais piniginiais prizais leidžia išlaikyti tęstinumą. Lygos pagrindinis tikslas – sukurti galimybę žaidėjams ir komandoms kvalifikuotis į tolimesnius Europoje vykstančius esporto turnyrus.

Pirmasis sezonas prasidėjo su League of Legends, Counter Strike: Global Offensive ir PlayerUnknown’s Battlegrounds disciplinomis.

League Of Legends

Dėl kvalifikacijos į European Masters turnyrą, organizuojamą Riot Games, BEL League of Legends pirmasis sezonas prasidėjo 2018 metų vasarą – kur kas anksčiau nei kitos disciplinos. Pirmajame atvirame Baltic Esports League sezone, dėl 5000 eurų prizinio fondo ir kelialapio į European Masters susikovė 12 komandų. Bosca Amfiteatre, Žalgiro arenoje, didžiajame finale dėl pirmojo BEL titulo susikovė  latvių ekipa Escort P9 ir lietuviai Turing Esports. Intensyvi, visų penkių žaidimų pareikalavusi finalinė serija pergalinga buvo Turing Esports komandai. Nugalėtojų titulas reiškė ir tai, kad lietuvių komandą reprezentuos Baltijos šalis European Masters turnyre.

Counter-Strike: Global Offensive

Rugsėjį prasidėjo Counter Strike: Global Offensive sezonas. Geriausių Baltijos šalių CS:GO komandų kelias link finalinės serijos GameOn renginyje prasidėjo online kvalifikaciniais žaidimais. Kovai dėl 3750 eurų užsiregistravo virš 30 komandų. Ketvirtfinalyje rungėsi 4 kviestinės komandos: latviai WOLSUNG ir MightyWolves bei lietuvių ekipos 1337HUANIA ir SUPAH. Dar keturios komandos pateko iš kvalifikacijos: lietuviai dai$uki ir kiber sportsmen bei estai onlineMANS ir Flunk’s party. Didžiajame finale pergalę su švariu 3-0 rezultatu nesunkiai iškovojo WOLSUNG.

Playerunknown’s Battlegrounds

Gruodį pirmąjį BEL sezoną užbaigė Playerunknown’s Battlegrounds disciplina. Čia vietas reguliariajame sezone užsitikrino 16 stipriausių komandų iš Baltijos regiono valstybių. Jau pirmojo sezono pradžioje išryškėjo pirmasis lyderių trejetukas: galutinėje lentelėje treti likę lietuvaičiai Alytaus Alus; antri, vos keletu taškų išsiveržę 4 RANDOM LATVIANS ir pirmąją vietą laimėję neabejotini sezono lyderiai Bait Academy iš Estijos.

Partneriai
PLATININIAI TROFĖJAI
DRAUGAI