Baltijos esporto lyga

Nauja esporto lyga

Žaidimų kultūros konventas „GameOn“ ir automatizuota turnyrų platforma „Challengermode“ kuria naują Baltijos Esporto Lygą (BEL) trims didžiausioms elektroninio sporto disciplinoms – „Counter Strike: Global Offensive“, „Playerunknown‘s Battlegrounds“ bei „League of Legends“.

Baltijos Esporto Lyga išsiskiria ne tik atvirumu visiems siekiantiems esportininko karjeros, tačiau ir aiškiai apibrėžta lygos struktūra, kuri turi aiškų kelią į didesnius Europos turnyrus. Lygos komandos galės varžytis į atskiras divizijas suskirtytoje platformoje. Aukščiausios divizijos komandos varžysis Baltijos Esporto Lygoje, kurios žaidimai bus transliuojami gyvai, o finalinės kovos įvyks specialaus renginio metu, kurį organizuos „GameOn“.

Vienintelis kelias į „European Masters“

„League of Legends“ disciplinoje Baltijos Esporto Lyga taps Europos regiono lygų infrastruktūros dalimi ir vieninteliu keliu komandoms siekiančioms patekti į „European Masters“.  Pirmasis „League of Legends“ disciplinos Baltijos Esporto Lygos finalas numatomas jau rugsėjo pradžioje. Panašios galimybės netrukus bus paskelbtos ir „Counter Strike: Global Offensive“ bei „Playerunknown‘s Battlegrounds“ disciplinų komandoms.

„League of Legends“ prizinis fondas
1
3000 EUR
2
1250 EUR
3
750 EUR
Partneriai
Platininiai trofėjai
Draugai
Media partneriai