fbpx
Pranešimas
03 balandžio 2020

Mieli draugai, fanai ir GameOn partneriai, 

Su didžiule širdgėla pranešame, kad GameOn atsisveikina su jumis neribotam laikui. Dabartinės aplinkybės dėl COVID-19 neišvengiamai paveikė mūsų visų gyvenimus ir šiuo metu kiekvienas stengiamės įveikti savus iššūkius. Renginių industrijai, kaip ir visoms kitoms, iškilo didysis klausimas: kada viskas sugrįš į savo vėžias? Pasitarę su pagrindiniais partneriais ir įvertinę skiriamus biudžetus matome, jog šių metų aplinkybės itin neaiškios, todėl ir turėjome priimti šį sudėtingą sprendimą 

Penkeri GameOn metai smarkiai pakeitė Baltijos regiono požiūrį į žaidimų kultūrą ir mes be galo didžiuojamės pergalėmis, kurias pasiekėme kartu. Norime padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie šios fantastiškos sėkmės istorijos: mūsų fanams, lankytojams, savanoriams, rėmėjams, partneriams ir visai bendruomenei, kuri prisijungė prie neįtikėtino nuotykio ir kurios dėka GameOn tapo toks koks yra.

Tikimės, kad jūsų atmintyje išliks pačios smagiausios ir gražiausios akimirkos iš GameOn – tebūnie tai nuostabūs cosplay kūriniai, įtempti esporto turnyrai, stulbinantys muzikiniai pasirodymai, turiningos paskaitos ir, be abejo, ilgos valandos žaidžiant kartu. Visuomet jautėme didžiulę garbę, galėdami organizuoti renginį skirtą tokiai atsidavusiai ir žaidimus mylinčiai bendruomenei, kaip jūs!

Nuoširdžiausiai tariame ačiū!

 

Likite saugūs, likite sveiki ir žaiskite,

Jūsų GameOn komanda

Share with friends