fbpx
GameOn‘iškiausias troleibusas jau rieda Kauno gatvėmis
30 liepos 2019

Šį pirmadienį į Kauno gatves išriedėjo GameOn troleibusas, ant kurio atgijo personažai iš Lietuvos žaidimų kūrėjų sukurtų vaizdo žaidimų.

Dizaino idėja, parodyti Kauno miesto gyventojams Kaune ir Lietuvoje sukurtus žaidimus, kurie jau yra pelnę tarptautinį pripažinimą. Ant troleibuso išpiešti personažai iš vaizdo žaidimų Goblins Inc., Blazing Beaks, Shoppe Keep 2, Monster Buster: World Invasion, Life of Boris, Hamster Universe, Iron Snout, Pepi House, Human: Fall Flat ir Smolsies. Visiškai teisingai – kai kurie iš šių žaidimų yra pasauliniai hitai, o jų šaknys veda iki Lietuvos. Visus šiuos žaidimus ir GameOn vienijančio dizaino autorė Ieva Auželytė iš SneakyBox.

„Kadangi GameOn visa komanda dirba iš Kauno, jau nuo ankstyvo pavasario stebėjome vis daugiau gatvėse atsirandančių štai tokių meno kūrinių ant ratų. Labai norėjome įsiamžinti ir mes, o kartu atkreipti kauniečių dėmesį į Lietuvą bei Kauną garsinančius vaizdo žaidimus ir kūrėjų studijas“, – pasakojo GameOn komunikacijos vadybininkė Aurelija Vaitkevičiūtė.

GameOn troleibusas yra Kaune vykstančios gatvės meno parodos ant ratų „Atia sienienos, labas naujienos!“ dalis, skirtos atsisveikinti su jau 25 metus Kauno gatvėmis kursuojančiais „Škoda“ troleibusais. Mieste jau važinėja 47 troleibusai, pasakojantys istorijas apie Kauno miestą: akis galima paganyti į „Žalgiriui“, legendinei Kauno spurginei, Lėlių Teatrui, Kaunas 2022 ir į daugelį kitų Kauno miestui dedikuotų eksponatų.

Share with friends