fbpx
5 metų sukaktį švenčiantis GameOn organizuoja Lan Party
05 liepos 2019

5 metus švenčiantis žaidimų konventas GameOn pristato dar vieną renginį – GameOn Lan Party. Rugpjūčio 23-25 dienomis, Vilniaus Siemens Arenoje įvyksiantis ilgai planuotas Lan Party yra pirmasis tokio tipo renginys po GameOn vardu.

Penktus metus iš eilės minintis GameOn tarp žaidimų kūrėjų ir entuziastų jau tapo atpažįstamas ne tik Baltijos šalyse, bet ir Europje. Kasmet augantis žaidimų kultūros konventas užgimęs Lietuvoje šiais metais atiduos duoklę bendruomenei ir surengs išskirtinį GameOn Lan Party.
Be klasikinio Lan Party, kuriame žaidėjai atsineša savo kompiuterius ir žaidžia kartu, Siemens Arenoje dalyvių lauks ir daugybė kitų pramogų, todėl net ir neatsinešus savo kompiuterio lankytojams tikrai bus ką veikti.

Dalyvių lauks Lietuvos žaidimų bendruomenių organizuojami turnyrai, o poilsio zoną užpildys konsoliniai žaidimai, kuriuos galės išbandyti tiek GameOn Lan Party dalyviai, tiek žiūrovai. Nebus užmiršti ir Dota 2 esporto fanai – Lan Party metu vyks svarbiausio Dota 2 turnyro The International 2019 transliacija.
Renginio dalyviai ir lankytojai galės atsipūsti nuo kompiuterinių žaidimų ir galvas pamiklinti stalo žaidimų erdvėje. GameOn Lan Party kulminacija – Baltic Masters League of Legends didysis finalas, po kurio paaiškės komanda atstovausianti visą Baltijos šalių regioną European Masters turnyre.

GameOn Lan Party organizatoriai siūlo įsigyti dviejų rūšių bilietus – dalyvio ir žiūrovo. Įsigijus dalyvio bilietą lankytojas galės atsinešti savo kompiuterį, gaus vietą prie stalo, kėdę, interneto LAN kabelį ir elektros lizdą. Tuo tarpu su žiūrovo bilietu lankytojas galės patekti į renginio vietą be kompiuterio, bet su galimybe išmėginti visas kitas GameOn Lan Party siūlomas pramogas.

Share with friends