fbpx
Ypatinga staigmena fanams – Nintendo atkeliauja į GameOn
28 spalio 2018

Pasididžiuodami skelbiame, kad Nintendo, viena didžiausių žaidimų industrijos įmonių pasaulyje, dalyvaus šių metų GameOn. Per savo gyvenimo metus Nintendo milijonams žaidėjų visame pasaulyje padovanojo tokias žinomas žaidimų frančizes kaip Mario, Legend of Zelda ir Pokemon, o šiais metais savo kurtus žaidimus, kartu su konsole Nintendo Switch, pristatys ir GameOn parodoje.

 

„Labai džiaugėmės matytami Nintendo atkeliaujančius į Lietuvą, tai yra viena iš priežasčių, kodėl ir organizuojame renginį, – sakė GameOn komandos vadovas Ridas Bušmanas, – galimybė apsilankyti renginiuose kaip GameOn ir išvysti visus tuos nuostabius žaidimus kuriamus Nintendo, tai palieka neišdildomą įspūdį, ypač mažiesiems parodos lankytojams. Be abejonės, tai milžiniškas žingsnis į priekį mūsų industrijai.

NINTENDO ŽAIDIMAI, KURIUOS BUS GALIMA IŠBANDYTI GAMEON PARODOJE:

Super Mario Odyssey

Visų mylimas Mario ir jo naujas draugas Cappy išsiruošė į milžiniškus 3D nuotykius aplink pasaulį! Daugelis kritikų žaidimimą vadina vienu geriausių visoje serijoje, o Super Mario Odyssey jau patapo geriausiai parduodamu Nintendo Switch žaidimu. Nori sužinoti kodėl? Galėsi išsiaiškinti žaisdamas į GameOn parodoje.

ARMS

Tobulas žaidimas norint parodyti technines Nintendo Switch savybes – ARMS yra visiškai naujas revoliucinis sportas, kur aukščiausio lygio atletai naudojasi spyruoklinėmis rankomis kovose, kurių dar niekur neteko matyti. Veiksmo, juoko ir nukautuojančių smūgių kupinos kovos tikrai privers pajusti mūšio įkarštį.

Mario Kart 8 Deluxe

Tikros Nintendo klasikos atnaujinimas – lenktyniauk su draugais ar varžykis su jais atnaujintame kovos režime naujuose ar išbandytuose žemėlapiuose. Galimybė šį žaidimą pliekti per vieną žaidimų konsolę su dar trimis draugais reiškia, kad Mario Kart 8 Deluxe bus būtina išbandyti GameOn metu.

Splatoon 2

Spalvinga, chaotiška ir labai įtempta šaudyklė yra prisotinta dažus taškančio veiksmo. Kovos 4 prieš 4 tęsiasi tol, kol visas rajonas yra nudažytas tavo spalva.

The Legends of Zelda: Breath of the Wild

Breath of the Wild turi vieną iš labiausiai kvapą gniaužiančių atvirų pasaulių kada nors matytų žaidimuose. Ypatingai gerai priimtas žaidimas greitai laimėjo „Metų žaidimo“ apdovanojimus ir besąlygišką ištikimų fanų meilę.

Mario Tennis Aces

Dar viena nuostabi Nintendo klasika – spalvingi Mario veikėjai žengia į teniso kortus dar kartelį. Žaismą itin paįvairina Nintendo Switch galimybės, leidžiančios pulteliu mojuoti tarsi tikra teniso rakete.

Super Mario Party

Visiškas tradicinės Mario Party serijos atnaujinimas. Originalus, keturiems žaidėjams skirtas ir stalo žaidimą primenantis Mario Party sugrįžta būtent toks, kokį jį prisimena ištikimiausi fanai. Savo sugebėjimus bus galima išbandyti daugiau nei 80-yje skirtingų žaidimukų, minant triračių pedalus ar vartant kepančią mėsą jums reikės Joy-Con pultelius išbandyti kūrybingiausiais būdais.

Share with friends