Pirmasis Baltijos Esporto Lygos finalas įvyks rugsėjo 2 dieną
08 rugpjūčio 2018

Neseniai startavusioje Baltijos Esporto Lygoje kvalifikacinių varžybų etapas jau baigėsi. Kvalifikacijos išaiškino 8 stipriausias „League of Legends“ disciplinos komandas, kurios tęs kovas atkrintamosiose varžybose ir kausis dėl galimybės susigrumti didžiajame finale, kuris įvyks rugsėjo 2 dieną, Žalgirio arenos „Bosca“ amfiteatre.

Lietuvą atkrintamosiose varžybose atstovaus „Shanghai Esports“, „Žalgiris Esports“, „Could Be Better“, „Polar Bears“ ir „ToshinoriYagi eSports“ komandos, o latvių garbę gins „Falcon E-Sports“, „ESCORT P9“ ir „Team Coinflip gaming“. Estų komandos į atkrintamasias varžybas nepateko.

Šios 8 komandos varžysis dėl 5000 eurų prizinio fondo, kurį išsidalins 3 geriausios turnyro komandos. Atkrintamosios varžybos vyks rugpjūčio 18-26 dienomis, o visi žaidimai bus transliuojami Twitch.tv platformoje.

Verta pabrėžti, kad įspūdingas piniginis turnyro prizas nėra pagrindinis šių komandų tikslas. Baltijos Esporto Lygos „League of Legends“ pirmojo sezono laimėtojai užsitikrins vietą „Riot Games“ organizuojamame „European Masters“ turnyre. Tai pirmas kartas, kuomet Baltijos šalių regiono komandos turi galimybę patekti į šį turnyrą.

Lygos finalas įvyks nemokamo gyvo renginio metu, kuris vyks Žalgirio arenos amfiteatre. Ten, dvi geriausio lygos komandos susigrums 5 žaidimų serijoje ir bandys patekti į Baltijos šalių esporto istoriją.

Atvykite palaikyti savo komandos!

Pasidalink su draugais