Ieškom GameOn’iškiausios klasės!
25 rugsėjo 2018
Mokslo metams įsibėgėjus GameOn siūlo kiek atitraukti galvą nuo mokslų ir sudalyvauti GameOn klasės konkurse, kurio nugalėtojams mūsų komanda padovanos kelionę bei bilietus į renginį!
Žmonės kalba, kad Lietuvos mokyklose egzistuoja klasė, kuriai žaidimų pasaulis nėra svetimas. Jei jūsų auklėtoja vakarais su jumis žaidžia Fortnite, jei turite savo World of Warcraft klaną ar savaitgaliais keliaujate į Nexus’ą – mes jūsų ieškome!
Fiksuokite akimirkas, kuriose atsispindėtų jūsų meilė žaidimams ir GameOn’ui, pasitelkit klasiokus bei klasiokes ar net mokytojas, kurkite vaizdo įrašus, pristatykite savo pasiekimus žaidimuose ar visi persirenkite kaip Mario. Konkurse gali dalyvauti vaizdo įrašai ir nuotraukos, o vienai, pačiai kūrybingiausiai klasei mes suorganizuosime kelionę į GameOn bei padovanosime vienos dienos kvietimus į renginį.
Norėdami dalyvauti konkurse savo paruoštą medžiagą iki spalio 14 dienos siųskite elektroniniu paštu Info@gameon.lt arba dalinkitės Facebook socialiniame tinkle su grotažyme #GameOnKlasė, spalio 16 dieną mes paskelbsime nugalėtoją. Savo klasę į konkursą įtraukti gali tiek mokytojai, tiek moksleiviai, tačiau nepamirškite, kad pasidalinimas socialiniuose tinkluose turi būti viešas, kad jį galėtume matyti ir mes.

 
 

Jei turite kokių klausimų, susijusių su šiuo konkursu ar GameOn renginiu – drąsiai kreipkitės el. paštu Info@GameOn.lt

 

Pasidalink su draugais