fbpx
Gidas į GameOn
02 lapkričio 2018

Šiandien prasidėjo ilgai lauktas kasmetinis žaidimų kultūros konventas! Tam, kad jūsų nuotaikos nesugadintų įvairūs nesklandumai, paruošėme GameOn gidą, kuris padės sklandžiai atvykti į renginį.

Pirmiausia – atvykimas į Vilnių. Kviečiame jus rinktis keliones traukiniu. Joms lapkričio 2-3 dienomis su GameOn 2018 bilietu taikoma speciali 30% nuolaida. „Lietuvos geležinkeliai“ šią nuolaidą pritaikys kelionei Kaunas-Vilnius ir atgal. Norėdami gauti nuolaidą, parodykite savo GameOn bilietą ir keliaukite pigiau! Tiesa, studentams nuolaidos nesumuojamos.

Taip pat prisiminkite šį traukinio išvykimo laiką – 9:21 (abi renginio dienas). Laimingieji šio traukinio keleiviai turės unikalią progą sudalyvauti mobilaus žaidimo „Rise Up“ turnyre ir laimėti šių metų GameOn fano krepšelį vertė net 120€!

 

Visus atvykusius į Vilniaus geležinkelio stotį pasitiks GameOn stendas, kur galėsite atsiimti savo apyrankes, reikalingas patekimui į renginį. Taip sutaupysite laiko, nes nebereikės laukti varginančioje eilėje!

Išėjus iš geležinkelio stoties, sėskite į 2G autobusą, kuris jus nuveš tiesiai į Litexpo parodų rūmus. Nors šio autobuso maršrutas įprastai yra kitoks, GameOn dienomis jis pakoreguotas jūsų patogumui. Išlipę iš autobuso nenustebkite – jūs atsidursite beveik prie pat parodų rūmų durų!

 

Nenorintiems keliauti autobusu, siūlome alternatyvą. Patogias ir pigias keliones GameOn dalyviams siūlo Taxify. Šia proga visi, kurie programėlę į telefoną įsirašys pirmąjį kartą, galės pasinaudoti kodu GAMEONVEZA ir gauti net 20 eurų nuolaidą pirmai kelionei.

O tie, kurie jau yra Taxify vartotojai, po Vilniaus miestą galės keliauti su nuolaidos kodu GAMEON4. Panaudojus kodą gausite net 4 keliones po 3 eurus Vilniuje lapkričio 2-3 dienomis.

Dvejojate, ar vykti vienai, ar dviem dienoms? Padėsime jums išspręsti šią dilemą, nes nebereikia jaudintis, kur gyventi renginio dienomis! GameOn partneriai paruošė įvairių nuolaidų ir ypatingų pasiūlymų nakvynei Vilniuje. Daugiau informacijos rasite čia: https://gameon.lt/apgyvendinimas/.

 

 

Abi renginio dienas į parodų rūmų teritoriją galima patekti nuo 9 valandos. Tačiau Litexpo durys atidaromos 10 valandą. Renginio dalyvių, įsigijusių Fanų bilietus, lauks atskira eilė, kuri užtikrins, kad jie į GameOn patektų greičiau.

 

Share with friends