GameOn fanai mėgausis nemokamais žaidimais
08 spalio 2018

Nuo pat pirmojo GameOn renginio organizatoriai rodė ypatingą meilę fanų bilietus įsigijusiems renginio lankytojams. Pirmajame dovanų maišelyje visi fano bilieto savininkai galėjo rasti bent po vieną naują žaidimą, kuris jau pats savaime atpirko fano bilieto kainą, antrajame GameOn dovanojome įvairių partnerių dovanas, o praėjusių metų renginyje nusprendėme pamaloninti muzikos mėgėjus specialiu ir tik fanams skirtu muzikos koncertu.

Šiemet grįžtame prie ištakų ir vėl dovanojame žaidimus! Ne po vieną, kaip buvo 2015-aisiais, o po visus PENKIS. Šiemet renginyje turėsime įspūdingą indie žaidimų parodą, o jos dalyviai sutiko mūsų fanams padovanoti šunsį žaidimų raktų (staigmenų neišduodam!). Kad ši dovana būtų dar unikalesnė, specialiai šiems žaidimams buvo sukurta ir stilizuota metalinė dėžutė, kurios viršelį piešė talentingasis dailininkas Jonas Petrauskas . Patikėkite, kai sakome, kad tai daiktas, kurį norėsite turėti savo artefaktų kolekcijoje.

Ir tai tik viena iš galybės dovanų. Kaip ir kasmet, fanų maišeliuose rasite unikalius šių metų fano
marškinėlius, kurie kiekvienam juos nešiojančiam pridės kietumo taškų, o taip pat ir visą kalną mūsų
partnerių dovanų. Bendra fano dovanų maišelio vertė net 120 eurų!

Svarbu! Šiemet GameOn Live turi atskirą koncerto bilietą — jis neįtrauktas į dovanų maišelio turinį, o įsigijus bilietą tik į koncertą, nebūtina turėti GameOn bilieto, nes koncertas vyks po visos dienos
pramogų žaidimų kultūros konvente.

Įsigyk GameOn fano bilietą

Pasidalink su draugais