fbpx
Baltijos Esporto Lyga grįžta su nauju PUBG turnyru
27 lapkričio 2018

Žaidimų kultūros konventas GameOn ir automatizuota turnyrų platforma Challengermode žada dar vieną reginį Baltijos šalių elektroninio sporto fanams ir skelbia apie būsimą PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) turnyrą. Komandos, norinčios išbandyti savo jėgas jau gali registruotis Challengermode platformoje, o atrankinių varžybų etapas įvyks jau gruodžio 9-ąją.

Atrankinėse kovose visos dalyvauti norinčios komandos bus paskirstytos į grupes, kur sužais po penkis mačus) tarpusavyje. Ekipos, geriausiai pasirodžiusios gruodžio 9-ąją įgys šansą dalyvauti pagrindiniame Baltijos esporo lygos (BEL) PUBG etape, kur 16 stipriausių komandų susirungs dėl tūkstančio eurų prizinio fondo.

Finalinis etapas vyks gruodžio 15 ir 16 dienomis, šiomis dienomis susitikimus taip pat bus galima stebėti Twitch.tv platformoje.

Tai bus paskutiniai susitikimai Baltijos esporto lygos pirmajame sezone, kurio metu buvo apdovanoti geriausi regiono Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends ir PlayerUnknown’s Battlegrounds žaidėjai. Antrojo sezono startas numatomas 2019-ųjų vasario mėnesį.

Turnyro formatas:
Gruodžio 9 dieną – 13:00 atrankos etapas BO5 grupėse
Gruodžio 15 dieną – 13:00 finalinis etapas BO5 TOP16
Gruodžio 16 dieną – 13:00 finalinis etapas BO5 TOP16

Prizinis fondas
1vt: 700€
2vt: 300€

Daugiau informacijos bei registracija į turnyrą

Share with friends