9
Aug

Susipažinkite su GameOn III League of Legends turnyro komentatoriais

Ilgai laukto GameOn League of Legends turnyro pradžia jau visai netrukus, tad pats metas pasisveikinti su žmonėmis, kurie žiūrovams padės stebėti visas turnyro kovas.

Žygimantas “K N O K 1” Kriščiūnas

Lietuvių League of Legends bendruomenės numylėtinis Žygimantas pradėjo streaminti dar būdamas 15. Vėliau, 2015 metais į pasaulį kaip tikra bomba įgriuvo ir jo išgalvotas personažas Ivanas, savo stereotipine, šmaikščia elgsena stipriai pakėlęs Lietuvos transliuotojų kartelę. Pirmas pasiūlymas komentuoti Žygimantą pasiekė per praėjusių metų GameOn’ą, kur vaikinas parodė, jog jo ir ChosenOne duetui Lietuvoje lygių tikrai nėra. Taip pat lietuvių kalba komentavo IEM Katowice 2017 per TV6 televiziją.

Labiausiai mėgsta: memus apie liūdnas kapitalizmo pasekmes.

facebook-icon

 

Algirdas “Chosenone” Gricius

Ne mažiau pažįstamas veikėjas “ChosenOne” jau antrą kartą drauge su Žygimantu komentuos GameOn League of Legends turnyro finalus. Algirdas taip pat komentavo ir 2016-ųjų metų Infoshow LanParty League of Legends turnyrą, champions.lt turnyrą bei drauge su ePlay dirbo komentuodamas IEM Katowice 2017 lietuvių kalbos transliaciją per TV6 televiziją. Turnyrų komentavimą “Chosenone” vadina dar vienos nišos atradimu jau turimame hobyje. Labiausiai vaikiną motyvuoja patiriamas adrenalinas žaidžiant dėl prizinių vietų prieš stiprias turnyruose dalyvaujančias komandas. Algirdas žaidė tokiose komandose  kaip: mYinsanity bei INVADERS, taip pat nusinešė ir kalną Lietuvos turnyrų taurių.

Labiausiai mėgsta: gamtą, juoktis ir bendrauti su įvairiais žmonėmis.

facebook-icon

 

Andrius “Hi I Main Mid”  Burba

Klaipėdietis Andrius žaidimais susidomėjo būdamas šešerių, kuomet pradėjo žaisti tuomet be galo populiarius GTA 3 ir CS 1.6. Elektroniniu sportu “Hi I Main Mid” susidomėjo jau po pirmojo League of Legends sezono, o pamatęs šios disciplinos perspektyvas pradėjo organizuoti savo transliacijas. Jį atsitiktinai pastebėjo Žygimantas ir pasiūlė prisidėti prie InfoShow komentatorių komandos, kur Andrius oficialiai debiutavo, kaip komentatorius.

Labiausiai mėgsta: lindėti Reddit’e ir stebėti Twitch transliacijas.

facebook-icon

 

Joshua “BurntSanctuary” Keller

21-ių metų komentatorius iš Vokietijos esporto scenoje sukasi jau nuo 2015-ųjų, kuomet pradėjo sekti ir komentuoti “Playing Ducks” CS:GO komandos žaidimą. Vėliau sekė daugybė CS:GO turnyrų, tarp kurių ir specialus renginys skirtas merginoms. “BurntSanctuary” patyręs ne tik CS:GO scenoje. Šiuo metu vaikinas aktyviai mokosi ir League of Legends žaidimo subtilybių.

Labiausiai mėgsta: Teemo

twitter-icon