22
Jun

„GameOn“ ir „Nordic Game“ surengs bendrą konkursą

Didžiausias žaidimų kultūros renginys Baltijos šalyse „GameOn“ bei Švedijoje vykstanti žaidimų industrijos konferencija „Nordic Game“ paskelbė partnerystę organizuojant „Nordic Game Discovery“ konkursą. Vilniuje, „GameOn III“ renginio metu vyksiančio antrojo „Nordic Game Discovery“ konkurso etapo nugalėtojai laimės galimybę pasirodyti konkurso finaliniame etape Švedijoje.

Šiais metais dar labiau išsiplėtusio „GameOn“ renginio organizatorius Artūras Rumiancevas džiaugėsi galimybe rengti tokio kalibro konkursą bei prasitarė, jog tai gali būti didelis šansas vietiniams žaidimų kūrėjams būti pastebėtiems.

„Bendradarbiauti su „Nordic Game“ ir pakviesti juos į Vilnių — didelė garbė mums, tačiau svarbiausia, kad tai yra neįtikėtina galimybė kūrėjams iš Baltijos šalių būti atrastiems, — pabrėžė A. Rumiancevas. — Mūsų regionui jau kurį laiką netrūksta jaunų, kūrybiškų talentų, kurie dar nebuvo pastebėti pasaulyje, tad džiaugiamės galimybe būti „Nordic Game Discovery“ dalimi.

„Žaidimų kultūra Baltijos regione nesustoja plėstis, tad esame itin laimingi galimybe bendradarbiauti su „GameOn“ organizuojant antrąjį „Nordic Game Discovery“ etapą, – sakė „Nordic Game“ programų vadovas Jacob Riis. — Tikimės išvysti daug įdomių ir kerinčių projektų!“

„GameOn“ kolektyvas jau trečius metus savo renginio metu organizuoja nepriklausomų žaidimų parodą. Vis didėjantis susidomėjimas tokiais žaidimais matomas ne tik Lietuvoje, tačiau ir visoje žaidimų industrijoje. „Indie“ kūrėjai — jauni ir perspektyvūs, dirbantys mažose komandose, arba industrijos veteranai, kurie jaučiasi pavargę nuo rinkodarinių suvaržymų kūrybingumui.

Kartu su „Nordic Game Discovery“ konkurso etapu, „GameOn“ renginyje rugsėjo 16-17 dienomis taip pat vyks cosplay pasirodymai, gyvo garso žaidimų muzikos koncertas su simfoniniu orkestru, bei dvi konferencijos, skirtos tiek plačiai auditorijai, tiek išskirtinai žaidimų kūrėjams.

Daugiau informacijos apie „Nordic Game Discovery“ konkursą galima rasti čia.